رژیم لاغری سریع

مجرمان به جای حبس مجبور به ارائه خدمات اجتماعی شدندرئیس قوه قضائیه بر ضرورت تعیین مجازات جایگزین در صورت عدم نیاز به حبس تاکید کرد و گفت: یکی از مجازات های جایگزین این است که ظالم به جامعه خدمت کند.

به گزارش ایسنا، حجت الاسلام غلامحسین محسنی اژه ای شامگاه پنجشنبه پنجم بهمن ماه در جلسه هیات مدیره استان خراسان رضوی که در محل اداره کل دادگستری خراسان رضوی برگزار شد، اظهار کرد: بسیاری هستند که از آزادی مشروع و عفو بدون هیچ گونه مصالحه ای برخوردارند. از زندانیان می توان در ازای عفو خدمات اجتماعی درخواست کرد. البته اینها نیاز به بررسی و راهنمایی دارند و ما آمادگی داریم در این زمینه تحقیقات لازم را انجام دهیم.

وی افزود: می‌توان مشکلات را به دو بخش تقسیم کرد، یک دسته مشکلات وجود دارد که استانداری‌ها ظرفیت حل آن‌ها را دارند، دسته دوم مشکلاتی است که باید با کمک دستگاه‌های دولتی حل شود.

محسنی اژه ای با بیان اینکه بسیاری از مشکلات خراسان رضوی با همدلی، همفکری و همفکری قابل حل است، ادامه داد: متأسفانه در حال حاضر هر بخشی فقط مشکلات خود را می بیند، در حالی که چنین نگاهی نباید باشد و همه مدیران می بینند که می بینند. متعهد به خدمت به مردم، کشور و نظام هستند، لذا از آنها می خواهم که جناحی نشوند و توان خود را در خدمت به توسعه استان و مردم و در نتیجه کمک به سایر نهادها و ادارات صرف کنند.

رئیس کل دادگستری با تاکید بر لزوم استفاده از فرصت ها و عدم تعلل و تعلل در تصمیم گیری خاطرنشان کرد: هرگاه بر سر هر تصمیمی به اجماع رسیدیم، اجرای آن به تأخیر نیفتد. علاوه بر این باید مشکلات عوامل اولویت دار را در شرایط فعلی ریشه یابی کنیم و مشکلات را در اولویت قرار دهیم و نگذاریم مشکلات پابرجا بماند.

محسنی اژه ای با اشاره به اینکه برای حل مشکلات نیز توجه به همه جوانب ضروری است، افزود: به عنوان مثال گاهی دستورالعمل هایی برای حمایت از فعالیت سالم اقتصادی صادر می شود اما پس از مدتی همان دستورالعمل ها نادرست تلقی می شود. در واقع اگر یک به یک به مسائل نگاه کنیم، مشکلات حل نمی شود.

وی گفت: اگر بتوانیم از توان قانونی خود برای نفع مردم استفاده کنیم، این مسئولیتی که بر دوش ماست هدیه ای از جانب خداوند است. وگرنه ما مدیون مردم هستیم و این وضعیت ما را خوشحال می کند. فکر نمی کنم کار ما آنقدر بی عیب و نقص باشد که همه نهادها و دستگاه ها از ما راضی باشند. از سوی دیگر از عملکرد برخی نهادها راضی نیستیم. اگر مدیری مهربان و قوی و با امکانات کم باشد، همه می توانند کار را به سرانجام برسانند، اما مدیر ضعیفی که امکانات زیادی دارد نمی تواند کار را انجام دهد.

وی گفت: در شرایط کنونی برای رسیدن به اهداف کشور نیازمند آرامش، امنیت، دلسوزی و استفاده از همه ظرفیت ها هستیم. ماموریت ما خنثی کردن این توطئه ها است و قوه قضائیه همکاری لازم را با دولت، دستگاه های اجرایی و امنیتی برای تقویت نظام و کمک به مردم انجام خواهد داد.

محسنی اژه ای با تاکید بر اهمیت توسعه فرصت های شغلی در کشور گفت: امروز همه باید در راستای ایجاد فرصت های شغلی گام برداریم. بسیاری از جوانان ما در حال حاضر در زندان هستند. از سوی دیگر، اگر از اشتغال زایی و سرمایه گذاری پایدار حمایت کنیم، قطعاً کجروی های اجتماعی کاهش می یابد. بنابراین ایجاد اشتغال یکی از مهمترین برنامه های امروز است.

صحبت از برخی دغدغه های زیست محیطی در خراسان رضوی: محیط زیست موضوعی چندوجهی است. آلودگی محیط زیست یکی از مهمترین مسائلی است که همه ما باید از آن آگاه باشیم. متأسفانه برخی از دستگاه‌های ما نظارت ندارند. ما آماده ایم تا از تخریب محیط زیست جلوگیری کنیم. گاهی اوقات سازمان های دولتی ما ساخت و سازهایی می سازند که مردم با نگاه و الگوبرداری از آنها می سازند.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر