مجامع بین المللی نباید در برابر جنایات صهیونیست ها رفتار منفی داشته باشندرئیس شورای اسلامی کشور تاکید کرد: مجامع بین المللی و سازمان ها و نهادهای بین المللی حقوق بشر باید به وظایف انسانی خود پایبند باشند و در سکوت خود در قبال جنایات صهیونیست ها و حقوق ملت فلسطین سکوت اختیار نکنند.

به گزارش ایسنا، متن پیام محمدباقر قالیباف رئیس شورای اسلامی شهر در پی حملات و جنایات رژیم صهیونیستی در غزه به شرح زیر است:

“به نام خدا

و از مؤمنان مردان صالحی هستند که با خدا مناجات می کنند.

رژیم غیرقانونی و ضد بشری صهیونیستی و کشتار کودکان در پی ناکامی های روزافزون و ناتوانی در مقابله با مقاومت ملت اسلامی با ارتکاب جنایتی جدید در حمله نظامی به نوار غزه و ترور رهبران فلسطینی. مقاومت اسلامی با حمایت آمریکا و سایر دولتهای ضد بشری، بار دیگر چهره وحشیانه خود را نشان می دهد و جنایتکاری و تجاوزگری خود و حامیانش را نشان می دهد.

ملت مظلوم فلسطین و امت اسلامی بدون شک این جنایت ننگین را که در ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله علیه السلام رخ داد و موجب شهادت و مجروح شدن جمعی از مردم بی دفاع شد، بی پاسخ نگذاشتند. مردم بر سربازان این رژیم و حامیان آنها تحمیل خواهند شد.

مردم مظلوم فلسطین در طول سالهای مقاومت ثابت کردند که با استکبار جهانی، رژیم غاصب بیت المقدس و اشغالگری هرگز تسلیم چنین اقداماتی نخواهند شد و دنیا می داند که نقشه واهی عادی سازی روابط و خط شهرک سازی برخی کشورها. در منطقه با رژیم بدنام صهیونیستی امنیت رژیم اسرائیل را تضمین نخواهد کرد

مقاومت اسلامی و روحیه ضد صهیونیستی در میان کشورهای اسلامی روز به روز در حال گسترش و هم افزایی است و دشمنان کوردل می دانند که آتش حمله رزمندگان مقاومت بر سر اشغالگران سرزمین فلسطین خواهد افتاد.

ملت اسلام به ویژه ملت متخاصم ایران همچون گذشته از آرمان آزادسازی قدس شریف و تشکیل کشور فلسطین با مشارکت مردم این منطقه حمایت کرده و می‌خواهد. مجامع جهانی، سازمان ها و نهادهای بین المللی حقوق بشر برای مقابله با جنایات صهیونیست ها و حمایت از حقوق ملت فلسطین.

با تجلیل از همه شهدای محور مقاومت، رهبران و مجاهدان فلسطین و نهضت جهاد اسلامی به ویژه شهدای حملات اخیر، شهیدان «خالد منصور»، «تیسیر الجباری» و «رفعت الزمیلی» شکی نیست که این شهادت ها مژده وعده خداوند برای نیل به پیروزی است و «با نابودی دشمنان، پیروزی و آزادی اورشلیم و سرزمین مقدس در فلسطین آشکار خواهد شد.

انتهای پیام