ما یک نعمت بزرگ امنیتی را مدیون سربازان گمنام هستیمایسنا/ زنجان نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان گفت: امنیت حاکم بر ایران اسلامی امروز را مدیون سربازان گمنام هستیم.

آیت الله علی خاتمی در خطبه های این هفته نماز جمعه زنجان با تاکید بر اینکه امنیت بزرگترین نعمتی است که خداوند به ایران اسلامی عطا کرده است و بیشتر این امنیت را مدیون سربازان گمنام هستیم، گفت: شکی نیست که بسیاری از نیروهای متعهد به تأمین این امنیت در این واقعیت نقش دارند که نقش برجسته سربازان گمنام بر کسی پوشیده نیست.

وی با بیان اینکه نباید فراموش کرد که هیچ نعمتی بالاتر از امنیت نیست و امروز این نعمت بزرگ را مدیون سربازان گمنام و حافظان شبانه روزی آرامش و امنیت کشور هستیم، خاطرنشان کرد: برای گمنام عزت نیست. سربازان بالا.» اینطور نیست که به همین نام تزیین شده باشند.

امام جمعه زنجان با تبریک به مناسبت عید سعید فطر به اهمیت این عید بزرگ اسلامی اشاره کرد و گفت: امروز همه ما باید در جهت رشد اخلاق و معنویت در جامعه گام برداریم و برای تحقق این امر هرکس در هر جایگاهی باشد، هرکس حاضر باشد وظیفه و وظیفه خود را به خوبی انجام می دهد.

آیت الله خاتمی همچنین با اشاره به مناسبت های اسفند ماه با یادآوری اینکه این ماه مزین به نام شهداست، ادامه داد: در این ماه در دوران دفاع مقدس، رزمندگان اسلام با جانفشانی از سرزمین های اسلامی ایران دفاع کردند. در مختلف شرکت کرد. تا امروز شاهد برقراری امنیت به معنای واقعی کلمه در کشور باشیم.

وی با بیان اینکه سال ۱۴۰۰ با همه فراز و نشیب هایش رو به پایان است، خاطرنشان کرد: یکی از کارهایی که در این ایام باید انجام دهیم این است که دست به دامان نیازمندان شویم تا عید را به معنای واقعی کلمه داشته باشیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر