ما روزانه میزبان ۱۵۰۰ زائر پیاده در کربلا هستیم


اسنا / اصفهان موکب جواد ائمه (علیه السلام) نایین گفت: هر روز که پذیرای ۱۵۰۰ زائر پیاده هستیم فقط معتقدیم محبت امام حسین (علیه السلام) خسته نمی شود.

سال ۱۳۸۳ قمری از واقعه عظیم کربلا می گذرد و هر سال عشق به فرزند حضرت فاطمه (سلام الله علیها) تشنه دل های رنج دیده ای می شود که ساعت ها در مسیر عشق قدم می زنند تا به سرچشمه برسند و بشمارند. عمودی تا رسیدن به عزیزانشان.

و در این بین عده ای هم هستند که به استقبال زائران می شتابند، گاهی با قطع راه و خوابیدن جلوی ماشین ها و گاه با برپایی موکب، همگی یک هدف دارند و فکر می کنند که دارند ادامه می دهند. کار آنها. حسین علیه السلام.

مراسم موکب جواد ائمه اطهار (علیهم السلام) از شهر نایین که از سال ۱۳۹۵ در کربلای معلی، خیابان بوبیات، حاشیه نهر الحسینی، در حال برگزاری است. پارکینگ سید الشهدا زائران حسینی امسال. با بیش از ۸۰ کیت

ما روزانه میزبان 1500 زائر پیاده در کربلا هستیم

مهدی قلیبور بافرانی، رئیس موکب امامان جواد (علیه السلام) نایین در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: این موکب برای رفاه بیشتر زائران که پاسخگوی مسائل شرعی است تا بیست و پنجم صفر برگزار می شود. ، و صبحانه توزیع می کند. ناهار و شام شبانه روزی از جمله خدمات این موکب است.

از او درباره احساس استقبال از زائران پیاده پرسیدم که گفت: «هر روز که پذیرای ۱۵۰۰ زائر پیاده هستیم، فقط معتقدیم محبت امام حسین (علیه السلام) تمام نمی شود و این خدماتی که به ما داد.»

بربفرانی با بیان اینکه این موکب با همت و کمک مردم برگزار شد، افزود: تجهیزات موکب اسب ائمه اطهار (علیهم السلام) در کربلا روز شنبه هفته جاری با ۷ دستگاه تریلر به عراق ارسال شد. مشکلات بررسی خواهد شد که پیش آمد، امیدواریم امروز شنبه به کربلا برویم و در جای مناسب مستقر شویم.

ما روزانه میزبان 1500 زائر پیاده در کربلا هستیم

و امام موکب جواد ائمه اطهار (علیه السلام) نایین افزود: در این موکب علاوه بر پذیرایی، اسکان و خدمات بهداشتی، خدمات فرهنگی از جمله تشریح شعائر دینی، اقامه نماز جماعت، شارژ تلفن همراه و سخنرانی انجام می شود. در موضوعات دینی و مذهبی و غیره. نیز ارائه شده است.

با اشاره به اینکه زیباترین صحنه های راهپیمایی اربعین، موکب ها در مسیر زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) است، خاطرنشان کرد: احترام به زائران سرور و سالار شهیدان پیاده روی در حسینی مدرسه و حرکت که ارزش زیادی دارد.

انتهای پیام