ما با یک جنگ مشترک روبرو هستیم/ برای مقابله با آن باید از راه حل مشترک استفاده کنیمایسنا/ لرستان رئیس گروه گفتمان اقدام رسانه ای و جهادی لرستان گفت: امروز با جنگ هیبریدی مواجه هستیم و باید برای مقابله با آن از راهکارهای ترکیبی استفاده کنیم.

احمد کاظمی در کارگروه رسانه و گفتمان جهادی استان که با حضور اصحاب رسانه لرستان در دانشکده علوم پایه دانشگاه لرستان برگزار شد، با بیان اینکه کشور ما جنگ سخت، نظامی و سردی را پشت سر گذاشته است، گفت: . افزود: کشور بعد از جنگ سرد در حال جنگ نرم است… با آن مواجه است.

وی با بیان اینکه جنگ نرم نتیجه جنگ شناختی است، تصریح کرد: در جنگ نرم اعتقادات مردم خدشه دار شده است اما در جنگ شناختی افکار مردم با ابزار رسانه کار می کند و داده ها و اطلاعات درست و نادرست به آنها ارائه می شود. عموم. .

مسئول کارگروه جهادی رسانه و گفتمان سازی لرستان با بیان اینکه در جنگ دانش افکار مردم توسط رسانه ها و فضای مجازی متزلزل می شود، گفت: در جنگ دانش هدف از بین بردن اعتماد جامعه نسبت به جامعه است. دولت و ناکارآمد و ناامید کننده نشان دادن نظام و حکومت در بین مردم است.

کاظمی با تاکید بر اینکه امروز در جنگ علم هستیم و تنها راه مقابله با آن اطلاع رسانی به مردم است و این وظیفه رسانه هاست، گفت: وقتی صحبت از جهاد می کنیم به این معناست که باید هر کاری که در توان داریم انجام دهیم. قدرت روشنگری و مسائل را روشن کند. یک شغل پیدا کردم

وی بیان کرد: امروز با یک جنگ مشترک (اقتصادی، فرهنگی و سیاسی) روبرو هستیم و باید از راهکارهای مشترک برای مقابله و انتقال آن به مردم با ابزار مناسب استفاده کنیم که در اینجا وظیفه سنگین رسانه ها می شود.

رئیس کارگروه گفتمان سازی جهادی و رسانه آفرینی به لرستان تصریح کرد: وقتی دشمن جریان ایجاد می کند خیلی سریع گفتمان می آفریند، بعد ادبیات گفتمان می آفریند و با ایجاد یک اتفاق، روایت می سازند و اولین روایت تبدیل به روایت می شود. روایت غالب

کاظمی تاکید کرد: در بحران ها باید هماهنگ باشیم و مرجعی داریم که جلوی حیله های دشمن را بگیریم، یعنی موضع گیری کنیم قبل از اینکه دشمن ایمان مردم را ایجاد کند و برای مردم شفاف سازی کند تا کار به تنگنا نرسد. نکته ها.

انتهای پیام