مازندران میزبان جشن های مردمی زیر سایه خورشید استایسنا/ مازندران یک مقام مسئول از برگزاری جشن های مردمی در زیر آفتاب مازندران در این استان خبر داد.

پیروز شمشربند در جمع خبرنگاران از برگزاری جشن های مردمی در مازندران در زیر سایه خورشید خبر داد.

وی افزود: هدف از اجرای این برنامه ترویج سیره رضوی، ترویج فرهنگ زیارت از راه دور، توسعه نشاط دینی و اجرای برنامه های فرهنگی و مذهبی در سطح استان است.

ستاد جشن های مردمی مازندران خاطرنشان کرد: استان مازندران از ۲۳ خرداد لغایت ۳۱ خرداد به مدت هشت روز میزبان دو کاروان زیر سایه خورشید خواهد بود.

شمشربند گفت: کل این کاروان در سراسر استان از رامسر تا گلوجه میزبان دو کاروان خواهد بود. وی افزود: اولین برنامه ما در روز افتتاحیه حضور در یادواره شهدای گمنام در باغ موزه دفاع مقدس در مرکز استان است که دقیقا ساعت هفت شب در ۱۴ خرداد».

وی تاکید کرد: در مدت حضور این دو کاروان در استانداری بیش از ۱۹۰ برنامه اجرا می شود که شامل حضور در مناطق محروم، دیدار با خانواده شهدا، دیدار با ائمه جمعه، دیدار با نخبگان، دیدار با بیماران در مراکز درمانی، حضور در محل است. در مراکز نظامی حضور در زندانها و اصلاح و تربیت با حضور در برنامه ها و جشن های عمومی انجام می شود.

رئیس ستاد برگزاری جشن های مردمی زیر سایه خورشید مازندران خاطرنشان کرد: این جشن ها با همکاری دفاتر مراکز خدمات رسانی رضوی در شهرستان ها، شبکه جوانان رضوی در استان و سازمان های مردم نهاد برگزار می شود. از جمله مؤسسات فرهنگی و هیئت های مذهبی.

به یاد داشته باشید شمشیربند: بیش از ۵۵ گروه از مردم در اجرای بهینه این برنامه ها با ما همکاری می کنند.

انتهای پیام