مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان گیاهی تازه #شام یکشنبه


به دنبال چیز دیگری برای مارچوبه هستید؟ این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان تازه گیاهی یک دستور العمل سریع و آسان برای شام در روزهای هفته یا یک صبحانه ویژه در آخر هفته است.

موضوع شام یکشنبه این هفته یک غذای بدون گوشت برای روزه است و این مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ سبزی تازه یک دستور العمل سریع و آسان برای شام در روزهای هفته یا یک صبحانه ویژه در آخر هفته است.

من واقعاً باید کتابهای آشپزی خود را به دو دسته تقسیم کنم: یکی در Eat Your Books فهرست بندی شده و دیگری فهرست بندی نشده است. من دستور غذاهای مارچوبه را از غذاهای اصلی جستجو کردم و چیزی پیدا نکردم. سپس به ذهنم رسید که کتابهای آشپزی را که فهرست بندی نشده بودند ، بررسی کنم. من آنچه را که در آشپزی خانگی به دنبال آن بودم ، پیدا کردم: 400 دستور العمل که جشن برداشت های غنی ، سرآشپزهای خلاق و غذاهای آرامش بخش آمریکایی هارتلند (سرآشپزهای آمریکایی) است.

مارچوبه ، پنیر بز و پودینگ نان تازه گیاهی

عناصر

 • 1
  پوند
  مارچوبه
  به اندازه 1-2 اینچ برش دهید
 • 2
  فنجان ها
  نان خشک
  مکعب در سانتی متر (خمیر ترش یا چند دانه ، ترجیحاً خانگی ؛ من فقط یک نان چند دانه خریدم)
 • 1/2
  فنجان
  گیاهان تازه مخلوط شده
  گوشت چرخ کرده (جالب بود – من به باغ خود رفتم و هر چیزی را که خوب به نظر می رسید هرس کردم. در نتیجه ، من جعفری ، پیاز سبز و آویشن دریافت کردم.)
 • 8
  اونس
  پنیر بز
 • 2
  فنجان ها
  شیر
 • 3
  تخم مرغ
  ضرب و شتم
 • نمک و فلفل برای چشیدن

دستورالعمل ها

 1. فر را روی 350 درجه فارنهایت گرم کنید.

 2. مارچوبه را بخارپز کنید تا پخته شود ، حدود 3 دقیقه.

 3. مارچوبه ، سبزیجات و نان را با هم مخلوط کرده و در یک ظرف پخت 9 13 13 قرار دهید.

 4. پنیر بز را روی مخلوط نان خرد کنید.

 5. در یک کاسه جداگانه ، تخم مرغ ، شیر ، نمک و فلفل را بزنید. مخلوط نان را بریزید و در دمای 350 درجه فارنهایت به مدت 45-50 دقیقه یا تا زمانی که قهوه ای طلایی شود و کاسترد سفت شود بپزید. گرم سرو کنید.

جمله: من کمی نگران بودم که ممکن است پنیر بز زیاد باشد. وقتی پخته شد بوی بسیار قوی می داد. با این حال ، به هیچ وجه قوی نبود. مارچوبه و پنیر بز با هم خوب پیش رفتند. حتی DH آن را دوست داشت – اگرچه کمی پارمزان روی آن اضافه کرد. این یک غذای فوق العاده خنک روز بهاری با راحتی است.

بیشتر غذای بدون گوشت برای روزه

غذاهای خوشمزه بدون گوشت

حرکت شام یکشنبه
جنبش شام یکشنبه به دنبال این است که به خوانندگان ما دستور العمل های خوشمزه ای ارائه دهد که آنها را تشویق می کند تا دور میز خانواده جمع شوند و با هم غذا بخورند. در وب سایت شام یکشنبه ما به دنبال مواد مورد علاقه خود باشید. همچنین تابلوهای شام یکشنبه را در Pinterest بررسی کنید تا ایده ها و الهام بیشتری را دریافت کنید.دیدگاهتان را بنویسید