لغو دو نمایش اول «پدر»به دلیل نقص فنی ناگهانی و ناقص بودن جزئیات فنی اجرا، دو اجرای اول نمایش «پدر» لغو شده و اجرای عمومی این اثر از ۱۷ شهریورماه آغاز می شود.

به گزارش اسنا به نقل از مشاور رسانه ای، تیم اجرایی نمایش «پدر» که قرار بود از امروز یکشنبه ۱۵ شهریورماه در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر آغاز به کار کند، اعلام کرد. وضعیت نمایشنامه اجرای «پدر»: «به دلیل نقص فنی ناگهانی در آخرین تمرین گروهی و تکمیل نشدن برخی از جزئیات فنی اجرا که ممکن است منجر به ناتمام ماندن قسمت‌های اجرا شود، به‌خاطر احترام، اجرای نمایش را برای چند روز آینده منتقل کردیم. برای مخاطبان عزیز تئاتر ۲.

بابت این اتفاق از همه مخاطبانی که بلیت دو نمایش اول «پدر» را خریده و قصد تماشای این نمایش را در روزهای ۱۵ و ۱۶ شهریور داشتند، عذرخواهی می کنیم.

لازم به ذکر است مشکل مربوط به گروه اجرایی نمایش «پدر» است و از مدیریت و کارکنان مجموعه تئاتر شهر بابت لغو دو نمایش اول عذرخواهی می کنیم و از همکاری و همراهی شما با مجموعه تئاتر شهر کمال تشکر را داریم. “گروه نمایش پدر.”

بر این اساس، اکران مردمی فیلم «پدر» از روز سه شنبه ۱۷ شهریورماه آغاز و در روزهای پنجشنبه و جمعه ۱۹ و ۲۰ شهریورماه برگزار می شود.

و اما فیلم «پدر» به کارگردانی اروند دشتری و با بازی رضا کیانان، لیلا رشیدی، سعید چنگیزیان، مارین فلهلیک، سوگل خالق، بهزاد کریمی و نجوا صاحب زمانی.

انتهای پیام