لزوم نقش آفرینی بیشتر طلاب در جهاد تفسیر و تهذیبایسنا/ لرستان نماینده ولی فقیه در لرستان بر نقش آفرینی بیشتر طلاب در مبارزه تفسیر و تهذیب تاکید کرد و گفت: روحانیون وظیفه دارند با علم و بصیرت زمینه رشد اخلاقی و فرهنگی جامعه را فراهم کنند. . عشق.

حجت الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در درس توانمندسازی اداره کل آموزش و پرورش لرستان با بیان اینکه جامعه بشری بیش از هر زمان دیگری به آموزه های دینی نیاز دارد، اظهار داشت: اگرچه سبک زندگی و صنعت جامعه را متحول کرده است، اما اگر این تحولات مبتنی بر اخلاق باشد اگر نه، باعث فروپاشی جامعه بشری می شود.

وی با اشاره به اینکه ارزش ها و فضایل جزء لاینفک زندگی جامعه بشری است، افزود: روحانیون وظیفه دارند با افزایش معرفت و محبت، زمینه رشد اخلاقی و فرهنگی جامعه را فراهم کنند.

چرخی با اشاره به تلاش رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم در تبدیل جامعه جاهلی به جامعه اسلامی، گفت: این امر به دلیل همان افزایش علم، جهاد تفسیری و روشنگری است که حضرت عالی. پیامبر توانست جامعه جاهلیت را به جامعه مذهبی حاکم بر اخلاق تبدیل کند. و ارزش های دینی

نماینده فقیه در استان لرستان با بیان اینکه پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله توحید را به جای شرک و نور را به جای ظلمت برقرار کرد، اظهار داشت: افزایش علم، محبت و اطاعت از مولفه هایی است که این شرایط را برای پیامبر در آن فراهم کرد. جامعه جاهل

وی تصریح کرد: فردی که رهبر مردم می شود ابتدا باید خود را تربیت کند تا با اعمال و رفتار خود دیگران را به راه راست دعوت کند.

نماینده فقیه در استان لرستان با بیان اینکه ایران اسلامی هیچ گاه به اندازه اکنون مورد توجه جهانیان نبوده و این علاقه مدیون روحانیت است، ادامه داد: نفوذ ایران اسلامی در زمان کنونی مدیون است. به حضور مقام معظم رهبری که از حوزه علمیه آمده اند، پس روحانیت باید در برخورد با مردم بسیار مراقب باشند، زیرا به ما به عنوان الگو نگاه می کنند.

وی بر لزوم آراستن چهره باطن به صفات رضایت بخش تاکید کرد و افزود: باید درست عمل کنیم، دانش را در کار و وظیفه ای که به ما محول شده است افزایش دهیم و بهترین راه ها و روش ها را برای رسیدن به رسالت خود انتخاب کنیم.

انتهای پیام