لزوم حمایت مجلس از اجرای طرح عاشوراایسنا/ گلستان استاندار گلستان با اشاره به لزوم همدلی همه مردم و مسئولان با برنامه های عمرانی استان گفت: برای اجرای طرح گردشگری جزیره آشوراد و لایروبی خلیج گرگان نیازمند حمایت نمایندگان گلستان در مجلس هستیم.

دکتر علی محمد زنگنه در نشست بررسی پروژه های عمرانی استانداری گلستان با اشاره به اینکه استانداری گلستان امروز از نظر توسعه در وضعیت تاریخی خاصی قرار دارد، گفت: امروز توسعه استانداری گلستان خط قرمز ماست و هستیم. انجام دادن آن. توقع نداشته باشید که چیزی به آن منجر شود.

وی با بیان اینکه لایروبی خلیج گرگان یکی از اولویت های اصلی توسعه استان گلستان است، گفت: مطالبه مردم در این حوزه می تواند بستر را برای تسریع در لایروبی خلیج گرگان فراهم کند.

استاندار گلستان با تاکید بر اینکه مطالبات فعالان اجتماعی و ذینفعان باید همراه ما باشد، خاطرنشان کرد: در این خوزه نیازمند واکنش جدی و حمایت مجلس نمایندگان نسبت به لایروبی خلیج گرگان و گردشگری آشورادا هستیم. پروژه

زنگنه با اشاره به اینکه موضوع لایروبی قنوات خلیج گرگان یک موضوع بسیار حیاتی برای آینده استان است، ادامه داد: عدم اجرای این پروژه ها آینده گلستان را به خطر می اندازد.

وی با بیان اینکه پرونده آشوراده و گرگان بیگ باید مورد توجه همه دلسوزان استان باشد، تصریح کرد: اطمینان دارم این پرونده با مطالبات عمومی خاتمه می یابد.

انتهای پیام