قهرمانی های اولیه هنرمندان جوان کشورمان، خاطره امیدی را برای مردم ایران رقم زد


قهرمانی های اولیه هنرمندان جوان کشورمان، خاطره امیدی را برای مردم ایران رقم زد

رئیس جمهور در پیامی درخشش تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در مسابقات جهانی بلغارستان و قهرمانی زودهنگام مسابقات جهانی را به تک تک قهرمانان تیم ملی به دلیل کار پرشور و خستگی ناپذیر تبریک گفت. کارگران و مربیان و همه مردم ایران اسلامی.

به گزارش ایسنا، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی در پیامی با تبریک قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در مسابقات جهانی بلغارستان، کسب زودهنگام مقام قهرمانی جهان را خاطره ای امیدوارکننده و ماندگار برای ما دانست. . مردم ورزش دوست و قهرمان ایران. این برتری غرور آفرین در کنار قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان، نماد ملتی سرافراز و توانمند است که در مسیر پیروزی و موفقیت گام های بلندی برمی دارد.
متن پیام رئیس جمهور به شرح زیر است:
نام خداوند بخشنده
درخشش تیم ملی کشتی فرنگی جوانان کشورمان در مسابقات جهانی بلغارستان و کسب زودهنگام مقام قهرمانی جهان، خاطره ای امیدوارانه و ماندگار را برای مردم ورزش دوست و قهرمانان ایران به ثبت رسانده است. این برتری غرور آفرین در کنار قهرمانی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان، نماد ملتی سرافراز و توانمند است که گام های بلندی در راه پیروزی و موفقیت برداشته است.
اینجانب به یکایک قهرمانان سرسخت تیم ملی کشتی فرنگی جوانان، مربیان پرتلاش و تمامی فرزندان ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم با عزم و اراده همه جوانان مستعد امت اسلامی شاهد موفقیت ورزشکاران این عزیزان باشند. کشورمان در سایر رشته ها و رشته های ورزشی.
سید ابراهیم رئیسی
رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران

انتهای پیام