قزاقستان، ازبکستان و هند از سرسخت ترین رقبای هندبالیست های جوان آسیا هستندسرمربی تیم ملی هندبال دختران گفت: همه حریفان تلاش کرده اند و می خواهند سهمیه جهانی را کسب کنند اما قزاقستان، هند و ازبکستان مهم ترین حریفان ما خواهند بود.

فاطمه محمد خانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران، درباره اعزام تیم ملی هندبال دختران به مسابقات قهرمانی آسیا گفت: آخرین اردوی تیم ملی از ۱۹ اسفند آغاز شده و ۲۵ اسفندماه به پایان می رسد. امیدوارم ۲۶ اسفندماه عازم قزاقستان، محل برگزاری مسابقات قهرمانی آسیا شوم.

سرمربی تیم ملی هندبال دختران درباره میزان آمادگی بازیکنان گفت: شرایط بازیکنان بسیار خوب است. آنها آنها را آموزش داده اند و به خوبی برای مسابقات آماده خواهند شد. امیدواریم در مسابقات بدرخشند.

محمدخانی درباره رقبای تیم ملی گفت: قزاقستان، ازبکستان، سوریه و هند رقبای ما در این مسابقات هستند. همه حریفان تلاش کرده اند و می خواهند سهمیه جهانی را کسب کنند اما قزاقستان، هند و ازبکستان حریفان اصلی ما خواهند بود.

وی گفت: در تلاش هستیم تا سهم قهرمانی جهان را نیز به دست آوریم. بازیکنان ما نیز برای بردن سهم انگیزه دارند و باید ببینیم در این راه چه اتفاقی می افتد.

و در مورد کسب سهمیه قهرمانی جهان گفت: بازیکنان با توجه به تمام تمریناتی که دیده اند با هماهنگی خوبی وارد زمین شده اند. آنها بعد از کسب سهمیه جهانی تیم جوانان حال و هوای خوبی پیدا کردند و ۱۰۰ درصد این سهمیه ها به آنها انگیزه دو چندان داد. ما امیدواریم که تیم ما سهمی داشته باشد و ما به آن افتخار خواهیم کرد.

مربی تیم ملی هندبال دختران ادامه داد: پنج بازیکن نوجوان ما به همراه تیم جوانان به قزاقستان اعزام شدند که تجربه خوبی برای آنهاست و یک بازی تدارکاتی بود. فکر می کنم در مسابقات آینده تجربه بیشتری داشته باشند و انشاالله به نتیجه مطلوب برسیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر