قرض حسنی وام بدون بهره نیازمندان از صندوق امداد استانداریمدیرعامل صندوق قرض الحسنه ولایت امداد با اشاره به صدور ۸ میلیون کارت بانکی برای مشتریان این صندوق گفت: صندوق قرض الحسنه عماد ولایت بزرگترین مجموعه ارائه دهنده گیلاس در کشور است. خدمات الحسنه

به گزارش ایسنا، علی عاشوری با اشاره به راه اندازی صندوق قرض الحسنه برای تامین ولایت در سال ۱۳۹۴ با مجوز بانک مرکزی گفت: در حال حاضر ۳۴ شعبه در ۳۱ استانداری و یک باجه فعال در تعدادی از دفاتر کمیته امداد داریم. و در مجموع ۷۶۰ شعبه و باجه این صندوق وجود دارد که به نیازمندان خدمات پرداخت ارائه می کنند.

مدیرعامل صندوق قرض الحسنه امداد ولایت افزود: این صندوق بر اساس قوانین بانک مرکزی فعالیت می کند و در حال حاضر هشت میلیون کارت بانکی از این صندوق در اختیار مشتریان قرار گرفته و در شبکه بانکی «شتاب» فعال است. کشور.

وی افزود: حمایت های صندوق امداد استانداری در ۶ عنوان اشتغال زایی، اشتغال، خرید و ساخت مسکن، ودیعه مسکن، درمان و فرهنگ سازی به متقاضیان پرداخت می شود.

عاشوری بیان کرد: با توجه به اینکه ماموریت صندوق قرض حسنه بازپرداخت وام در قالب قرض حسنه است و تسهیلات ۱۰ میلیونی بدون سود و کارمزد بازپرداخت می شود و تسهیلات بیش از ۱۰ میلیون تومان به صورت تک مبلغی اخذ می شود. . سه درصد هزینه زمانی

وی با دعوت از مشمولان برای سپرده گذاری در این صندوق گفت: بخشی از منابع این صندوق از طریق سپرده های خیرین تامین می شود و در این چند سال ۱۳ هزار میلیارد تومان تسهیلات با آسان ترین آنها به نیازمندان پرداخت شد. یک ضمانت.

و اعلام کرد: صندوق قرض الحسنه تامین دولتی سال گذشته در ۶ فصل کار خود ۳۲۰۰ میلیارد تومان وام در قالب وام به ۳۱۴ هزار نیازمند پرداخت کرد که ۶۶ میلیارد تومان آن در سال گذشته در استان قزوین پرداخت شد. و ۲۲ میلیارد تومان در چهار ماهه امسال .

به گزارش پایگاه رسانه ای کمیته امداد، مدیرعامل صندوق قرض الحسنه تامین ولایی گفت: شعبه مجازی ولایت تامین از چندی پیش افتتاح شد و خدمات لازم را به نیازمندان در فضای مجازی ارائه می کند. محیط.

انتهای پیام