قدردانی امام جمعه از امدادگران سیل زدگانایسنا/ تهران خطیب جمعه ورامین با اشاره به حادثه سیل اخیر در کشور گفت: کمک به عزیزان سیل زده وظیفه ماست و الحمدلله مردم استان تهران به ویژه ورامینی ها در کمک رسانی و سیل توفیقات فراوانی از خود نشان داده اند. امداد رسانی به سیل زدگان

خطیب جمعه و رامین از استاندار تهران، فرماندار، شهردار، اعضای شورای شهر، موکب ها و گروه های جهادی ورامین برای امدادرسانی به سیل زدگان تقدیر کردند.

حجت الاسلام والمسلمین سید محسن محمودی در خطبه های نماز جمعه به حادثه سیل اخیر در کشور به ویژه در مناطقی مانند فیروزکوه و امامزاده داود (علیه السلام) در استان تهران اشاره کرد و ضمن عرض تقدیم از ایشان، تسلیت به بازماندگان وی درباره سیل زدگان گفت: همه ما وظیفه داریم به عزیزانمان کمک کنیم. پس از سیل بشتابیم و الحمدلله مردم استان تهران به ویژه ورامینی ها در کمک رسانی و امدادرسانی به آنها ماهر بوده اند. سیل زدگان

سپس امام و رامین جمعه موقت به روز ۲۱ مردادماه سالروز تاسیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی اشاره کردند و گفتند: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی یکی از قدیمی ترین نهادهای انقلابی است که به لحظه لحظه یابی و عمل می کند. به موقع. او ضمن جشن گرفتن روزهایی که خداوند وسوسه دشمنان را در عرصه های مختلف خنثی می کرد، توانست زمینه را برای حضور مردم در صحنه های مختلف فراهم کند.

وی با عطف به روز خبرنگار از همراهی همیشگی آن عزیزان با نهاد نماز جمعه و جشن های انقلابی تقدیر کرد و افزود: خبرنگار حلقه اتصال مردم و مسئولین است و مطالبات صحیح و منطقی مردم را منعکس می کند.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی گفت: امروزه بیشتر افراد به صورت گروهی و فردی در فضای مجازی فعال هستند، بنابراین وظیفه هر یک از ما در فضای مجازی و رسانه این است که برای حفظ سلامت و استفاده درست و کاربردی از این فضا تلاش کنیم.

وی همچنین به ۱۱ محرم که روز تکریم اسرا و مفقودین و بزرگداشت شهدای مدافع حرم نامیده شده است، اشاره کرد و افزود: شهدا، اسرا و مفقودین با عهد خود مانند شهدا ایستادگی خود را نشان دادند. که از حرم دفاع کردند، از جانشان دفاع کردند و استکبار جهانی حرم اهل بیت را آموختند.

خطیب جمعه فرامین همچنین به خاطره بمباران اتمی هیروشیما توسط آمریکا اشاره کرد و گفت: این جنایت تاریخی نشان از سبعیت و طمع سران رژیم آمریکا دارد.

وی همچنین گفت: عاشورا اوج شیعیان است و از این رو برگزاری دسته ها و هیئت های عزاداری در روز عاشورا مانور مقابل دشمن است.

انتهای پیام