فویو وانیلی خانگی! – لورا لی متعادل است


 • 1 فنجان بادام زمینی
 • 1 فنجان ماست یونانی FAGE BestSelf یونانی بدون لاکتوز
 • 1 فنجان شیر بادام شیرین نشده
 • 2 قاشق روغن آووکادو
 • 3/4 فنجان شربت افرا
 • 2 قاشق چایخوری عصاره وانیل
 • نیشگون نمک دریا

دستورالعمل های کار SLADOVIK:

 1. حداقل 24 ساعت زمان دهید تا بستنی بستنی شما فریز شود. بادام زمینی ها را در یک کاسه در یک مکان سایه دار روی میز قرار دهید. آن را با آب فیلتر شده در دمای اتاق بپوشانید و بگذارید 8 ساعت یا یک شب بماند.
 2. یک ورقه پخت استاندارد (تقریباً 8x4x3) با کاغذ روغنی نچسب بگذارید. توصیه می کنم طرفین را با گیره پایین نگه دارید. مطمئن شوید فریزر شما جایی برای قلع دارد.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. در یک مخلوط کن ، تمام مواد ماست یخ زده را مخلوط کرده و مخلوط کنید تا یکدست و کرمی شود.
 4. در قالب بستنی بریزید و طبق دستورالعمل روی بسته مخلوط کنید. برای من حدود 25 دقیقه طول می کشد. مخلوط باید شبیه ماست نرم یخ زده باشد. ماست یخ زده را داخل شیشه فرستاده شده بکشید ، روی آن را با پلاستیک بپوشانید و 8 ساعت قبل از غذا منجمد کنید. پیشنهاد می کنم بستنی را حدود 15 دقیقه قبل از پختن بگذارید. مواد باقی مانده به مدت 1 ماه در فریزر محکم بسته می شوند.

هیچ دستورالعملی از جانباز:

 1. یک ظرف پخت 11x8x2 (یا اندازه مشابه) را با کاغذ روغنی نچسب بپوشانید و آن را حداقل به مدت 8 ساعت و یک شب در فریزر قرار دهید. من از گیره برای نگه داشتن کناره ها استفاده می کنم.
 2. بادام زمینی ها را در یک کاسه در یک مکان سایه دار روی میز قرار دهید. آن را با آب فیلتر شده در دمای اتاق بپوشانید و بگذارید 8 ساعت یا یک شب بماند.
 3. بادام زمینی ها را آبکش کرده و آبکشی کنید. تمام مواد ماست یخ زده را در مخلوط کن مخلوط کرده و هم بزنید تا یکدست و کرمی شود. در یک ظرف پخت سرد بریزید و 30 دقیقه بدون پوشش آن را فریز کنید.
 4. با همزن دستی مخلوط را به آرامی به مدت 5 دقیقه هم بزنید. این فرآیند را فریز کرده و هر 30 دقیقه ، 6 بار دیگر (بله ، بیش از سه ساعت!) تکرار کنید.
 5. روی آن را کاملاً بپوشانید و قبل از لذت بردن ، 8 ساعت دیگر فریز کنید. پیشنهاد می کنم بستنی را حدود 15 دقیقه قبل از پختن بگذارید. باقی مانده را به مدت 1 ماه در فریزر محکم بسته نگه دارید.دیدگاهتان را بنویسید