فوتبال خوزستان ملک خصوصی نیست/ طالقانی بداند هر مسئولی روزی می رودایسنا/ خوزستان مدیرعامل سابق باشگاه استقلال خوزستان با بیان اینکه طالقانی باید بداند هر مسئولی یک روز می آید و روزی دیگر ریاست هیات مدیره را تحویل دهد، گفت: فوتبال خوزستان ملک خصوصی نیست.

صفرعلی جمالپور با اشاره به اتفاقاتی که بین فدراسیون فوتبال خوزستان و فدراسیون فوتبال خوزستان رخ داد و منجر به برکناری رئیس فدراسیون فوتبال خوزستان شد، گفت: فدراسیون فوتبال خوزستان پس از برکناری روزهای سختی را پشت سر می گذارد. طالقانی.” متاسفانه فدراسیون فوتبال همچنان در تعطیلات است. و امیدوارم در روزهای آینده با وساطت دادستانی اهواز موضوع تعطیلی تیم حل شود تا رئیس جدید تیم به طور رسمی کار خود را آغاز کند و فوتبالدوستان انتظار زیادی دارند که این تیم را متحول کنند. با برنامه ریزی دقیق و فرصت دادن به کارشناسانی که مجبور به خانه نشینی هستند.

وی گفت: طالقانی بداند هر مسئولی یک روز می آید و باید روزی دیگر صندلی رئیس جمهور را تحویل دهد و فوتبال خوزستان مال هرکسی نیست که آدم پیدا کند و بعد از آن کلید تیم فوتبال را تحویل ندهد. قرار ملاقات. جانشین او که بدون شک نتیجه ای جز خوزستان نخواهد داشت.

و این مدیر ورزشی تایید کرد: هنوز فکر می کنم تیم فوتبال خوزستان در زمان برگزاری مسابقات لیگ زیر ۱۴ سال چند روز تعطیل باشد و متأسفانه شنیدیم که اگر تیم فوتبال تعطیل شود، احتمال برگزاری مسابقات زیاد است. چهارشنبه هفته جاری لغو خواهد شد. امیدوارم همه چیز خوب باشد. این کار باید در چارچوب قانون و به نفع استان و کشور انجام شود، نه اینکه سر و صدایی به پا کرد که نیست. حق قفل درب تیم فوتبال شهرستان. متاسفانه در این گرمای بی سابقه مردم به پرسنل مراجعه می کنند اما دست خالی برمی گردند.

وی با بیان اینکه متأسفانه پیشکسوتان استان خوزستان مورد ارزیابی قرار نمی گیرند، خاطرنشان کرد: به عنوان مثال در طول ۸ سال ریاست کاظم طالقانی کمتر پیشکسوت فوتبال و نه آنهایی که با وی رابطه دوستانه داشتند، توانستند همه با وی دیدار کنند. زمان. البته وقتی از رزمندگان حمایت نمی شود و از جوانان حمایت نمی شود، جوانان انگیزه خود را برای حضور در این عرصه از دست می دهند.

جمال پور همچنین با بیان اینکه اگر امروز از کسی در مورد عملکرد تیم فوتبال سوال می کردید، پاسخ منفی بود، افزود: اغلب پیشکسوتان، قهرمانان، تیم ها و مدیران به طور مرتب نارضایتی خود را نشان می دهند. ما هر روز بدنه فوتبال خوزستان را دیده ایم و برنامه ای را ندیده ایم که توسعه و پیشرفت داشته باشد. امیدوارم تیم فوتبال با آرامش انتخاب شود و فرد منتخب توسعه این ورزش را در سطح اول استان در اولویت قرار دهد.

وی همچنین درباره وخامت شدید فوتبال باشگاهی در مرکز خوزستان گفت: فوتبال اهواز هم مصداق بی مدیریتی است، می دانید چه وضعیتی دارد. همانطور که می بینید در فوتبال اهواز که یکی از مستعدترین شهرها در پرورش بازیکنان شایسته، خلاق، توانمند و با پتانسیل بالا است، حضور بازیکنان جوان و نوجوان در تیم های مختلف استان و کشور در این میانه گواه آن است. باید برنامه‌های بلندمدت و بلندمدت و مرحله اجرا طراحی شود و این مهم با توجه ویژه مسئولان در سازمان‌ها، ارگان‌ها، نهادها و متولیان مربوطه حائز اهمیت است. ما نمی توانیم شاهد انحلال تیم ها، سکوت مسئولان باشیم و حتی یک کلمه هم نمی گوییم. چرا فوتبال اهواز که در سال های نه چندان دور نمایندگان قوی و معتبر زیادی در لیگ های استاناب داشت، هنوز تیمی در لیگ برتر استان ندارد و در پنج تا شش سال گذشته ده ها تیم از بی سابقه ها محو شده اند. صحنه ورزش . درد و ناله جوانان مظلوم و منزوی اهوازی و ولایت را بشنوید. به هر حال برای جلوگیری از خاموش شدن شعله های نیمه روشن فوتبال اهواز همت مسئولان را می طلبد تا فوتبال و تیم هایش درگیر چنین مسائلی نباشند.

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال خوزستان تایید کرد: تیم ها و فوتبالیست های استان های مختلف عاشق مبارزه با استان خوزستان هستند. بنابراین چون خوزستان بالاست خود استان ها بالا می برند و اگر کم باشند کم می شوند. البته باید پذیرفت که فوتبال فرسنگ خوزستان از سال های طلایی خود دور شده و به فوتبالی خالی از ستاره تبدیل شده است به طوری که تیم های سازنده آن مسیر نابودی را طی کردند و شاید جایگاه و قدرت آن نبود. یکسان. بگذار او و ما هم در خانه بنشینیم و مردم از خوزستان گلایه کنند فوتبال کمکی نمی کند. به نظر من باید از احیای فوتبال شهرستان، ایجاد شور و نشاط در جوانان، نظارت بر کیفیت مدارس فوتبال، بهره گیری از تجربیات پیشکسوتان، احیای فوتبال محله و حومه، احیای فوتبال بانوان و رسیدگی به وضعیت چمن فوتبال صحبت کرد. بهبود فوتبال شهری و غیره بسیاری از مهم ترین برنامه ها در نظر گرفته می شود.

جمال پور و درباره اینکه این تیم بیش از هر چیز می تواند به تیم های ویژه کمک کند، گفت: تیم فوتبال خوزستان یکی از پردرآمدترین تیم های ورزشی کشور است و اعتبارات زیادی از ورود تیم ها تا حق خروج بازیکنان دارد. انتظار می رود بخشی از آن صرف حمایت از تیم های ضعیف شود.

و در پایان گفت: وضعیت فوتبال استان به جایی رسیده است که تیمی مثل استقلال خوزستان باید خونه به خونه شود و فصل گذشته باید برای مسابقات خود به خرم آباد می رفت و اتفاقاتی که اخیرا افتاد. سالها نمایش فوتبال برای دیار نفت و کارون همه چیز و نیازی به توضیح نیست – ورزشگاه بیر تختی اهواز که چندین نسل از ورزشکاران و تماشاگران این خطه خاطرات تلخ و شیرینی داشتند در آستانه نابودی بود، مدیریت جدید از راه رسید. و امروز شاهد تعمیرات ورزشگاه غدیر اهواز بود که بسیاری از بازیکنان قدیمی از کودکی آرزوی تکمیل آن را داشتند و با تکمیل و تجهیز آن به جرگه رزمندگان باستانی پیوست و هیچ مقدمه ای نداشت. ورزشگاه غدیر اهواز که ۱۲ سال پیش شروع به کار کرده بود، تبدیل به ویرانه ای شد و مدتی در اختیار تیم فوتبال بود و سپس در اختیار برخی تیم ها قرار گرفت و اکنون در قالب تفاهم نامه ای بین سرلشکر قرار دارد. اداره ورزش و جوانان خوزستان و شرکت گروه ملی فولاد در اختیار باشگاه استقلال خوزستان قرار گرفت تا این ورزشگاه تعمیر و در نهایت برای چند سال در اختیار باشگاه استقلال باشد. عدم مدیریت صحیح تیم فوتبال باعث شد یکی از مدرن ترین ورزشگاه های کشور تا به امروز به وجود بیاید.

انتهای پیام