فنی و حرفه ای تنها دانشگاه ماهر کشور/ برای تجهیز مسکن دانشگاه به ۳ میلیارد نیاز داردایسنا/ گلستان رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان گفت: دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان تنها دانشگاه علاقه مند به مهارت در کشور در راستای تحقق شعار سال گام بر می دارد.

منصور غفاری ظهر امروز در جشنواره جایزه ملی صنعت ورزش که در دانشکده فنی و حرفه ای کشور برگزار شد، اظهار کرد: پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله و سلم فرمودند سه ورزش شنا، اسب سواری و تیراندازی با کمان را به فرزندان خود بیاموزید. و خوشبختانه گلستان در صنعت پرسود سوارکاری جزو بهترین هاست. او در کنار صنعت سوارکاری در صنایع مختلف از جمله والیبال، فوتبال، بسکتبال، لیورپول و حتی فوتبال حرفی برای گفتن دارد.

وی برگزاری مجدد جشنواره جایزه ملی صنعت ورزش در استان گلستان را خواستار شد و افزود: در سالی که مزین به تولید ملی، دانش بنیان و اشتغالزایی است در دانشگاه فنی و حرفه ای به عنوان تنها دانشگاه ماهر کشور رسالت نخبگان، کارآفرینی و نسل ماهر این شعار را بر عهده دارد.

رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان خواستار حل مشکل تجهیز مسکن دانشگاه فنی و حرفه ای گلستان شد و خاطرنشان کرد: خوابگاه این دانشگاه برای تجهیز به سه میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.

غفاری با بیان اینکه رسالت دانشگاه ها دستیابی به شعار کلی پیوند دانشگاه با صنعت است، خاطرنشان کرد: آثار متنوعی از جشنواره دریافت شد که بخشی از آنها می تواند در جهت دانش بنیان و بازاریابی باشد.
انتهای پیام