فعالیت ۱۱۲۳ گروه جهادی در رزمایش جهادگران فاطمی فارسایسنا/فارس جانشین فرمانده سپاه فجر فارس از فعالیت ۲۱۰۰۰ نفر در قالب ۱۱۲۳ گروه جهادی در رزمایش جهادگران فاطمی استان خبر داد.

سرهنگ پاسدار حسن عبدالله‌زاده یکشنبه ۱۸ اردیبهشت در صبح گاه مشترک بسیج سازندگی شهرستان کازرون گفت: یکی از ایام الله هایی که در انقلاب اسلامی از آن به خوبی یاد می‌کنیم، آن روزهایی است که ما به کمک همنوعان خود می‌شتابیم.

او افزود: این نوع دوستی که بحمدالله مثال زدنی است به بهانه رزمایش جهادگران فاطمی بیش از پیش خواهد بود.

جانشین فرمانده سپاه فجر فارس همچنین ضمن تقدیر از زحمات سرهنگ توکل، فرمانده سپاه کازرون بیان کرد: حضرت آقا در دیدار با مداحان، مختصات و اقدامات گروههای جهادی را اقدامی فاطمی برشمردند و دلیل انتخاب عنوان زیبای « جهادگران فاطمی» در رزمایش بسیج سازندگی امسال، که همه شما عزیزان مزین به آن هستید، همین موضوع بوده است.

عبدالله‌زاده ادامه داد: امروز در سراسر میهن پهناور اسلامی مان این رزمایش در عرصه‌های متفاوت در حال انجام و برگزاری است و قرار بر این بود که ده هزار نفر در قالب ۷۰۰ گروه جهادی در این رزمایش حضور داشته باشند که در آخرین آمار اعلامی بسیج سازندگی فارس ۲۱۰۰۰ نفر در قالب ۱۱۲۳ گروه در عرصه‌های متفاوت اعلام آمادگی کرده و فعال هستند.

او افزود: قرار بر این است که رزمایش جهادگران فاطمی طی ۱۰ روز انجام شود و همه بدانند بسیج و سپاه همواره در کنار مردم بوده و هستند و یکی از افتخارات بسیج «مردمی بودن» است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس ادامه داد: بسیجیان همواره و در تمام عرصه‌ها در صحنه بوده‌اند، چه در حوادث سیل، چه در ایام کرونا و … همواره بسیجیان تلاش داشته‌اند در کنار مردم باشند و بسیج از دل مردم و در کنار مردم است و این مردمی بودن از ویژگی‌های بارز یک بسیجی است.

عبدالله‌زاده خاطرنشان کرد: امروز استان فارس در عرصه‌های مختلف محرومیت زدایی، پزشکی، کمک مومنانه و … به چهار قسمت پهنه بندی شده که نواحی کازرون، لارستان، فسا و اقلید به عنوان محور انتخاب شده که با مشارکت شهرستان‌های همجوار به وظایف خود به صورت موضوعی و قشری خواهند پرداخت.

او گفت: از زمانی که بسیج سازندگی در کشور ما ایجاد شد در حوزه‌های سازندگی و محرومیت زدایی و آبرسانی اقدامات زیاد و ارزشمندی انجام شد که در این رزمایش هم طی برنامه ریزی انجام شده ۳۷۲ نقطه در سطح فارس، برای آبرسانی مشخص شده است.

عبدالله زاده تاکید کرد: گسترش فرهنگ جهادی ، یکی از اهداف بسیج سازندگی است که در قالب عرصه‌های مختلف در حال انجام است و به لطف خداوند متعال از فارس از آمار قابل قبولی برخوردار است.

جانشین فرماندهی سپاه فجر فارس همچنین با گرامیداشت ایام سالروز ورود تاریخی آیت‌الله خامنه‌ای به خطه شهیدپرور کازرون، گفت: کازرون با تقدیم۱۳۰۰ شهید پس از شیراز دومین شهرستان استان در تقدیم شهدا به نظام و انقلاب است.

انتهای پیام