فروش نان یارانه ای به صورت رایگان در سوپرمارکت قابل قبول نیستایسنا/ آذربایجان غربی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی با بیان اینکه دولت در مدیریت آرد و نان نگاه تخصصی دارد گفت: تمامی واحدهای نانوایی استان به دستگاه کارتخوان هوشمند متصل هستند.

جواد کرمی امروز ۱۸ مردادماه در جلسه کارگروه تنظیم گندم، آرد و نان آذربایجان غربی با تاکید بر اینکه اجاره در امر نان جایز نیست، افزود: یکی از مهم ترین وظایف مردم است. دولت این است که مدیران با رانت و فساد برخورد کنند و در این زمینه ما در کنار مدیران هستیم.

وی با بیان اینکه پس از اعلام رسمی و همزمان در سراسر کشور استفاده از کارت هوشمند نان در واحدهای نانوایی اجباری می شود، خاطرنشان کرد: در این راستا پس از اجباری شدن آن، در صورت عدم استفاده واحد از این سامانه هوشمند، این اقدام باعث کاهش سهم آن خواهد شد

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار آذربایجان غربی همچنین به گزارش کارشناسان مبنی بر عدم ارسال کارتخوان هوشمند به ۶۰۰ نانوایی در استان اشاره کرد و افزود: از این تعداد ۲۰۰ نانوایی کد رهگیری مالیاتی دریافت نکردند و این امر شماره باید فورا حل شود

کرمی در خصوص تقویت کنترل بازار و فروش نان رایگان در سوپرمارکت ها گفت: فروش نان یارانه ای با قیمت آزاد در سوپرمارکت ها جایز نیست و به زودی سوپرمارکت ها ملزم به فروش نان در بسته بندی با شعار آزادپاز مبنی بر ممنوعیت فروش می شوند. نان یارانه ای با قیمت آزاد.

انتهای پیام