فرماندهان باید فرامین امیرالمومنین را نصب العین خود قرار دهندایسنا/آذربایجان غربی نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی گفت: مدیران و فرماندهان باید فرامین امیرالمومنین را نصب العین خود قرار دهند.

حجت الاسلام سید مهدی قریشی امروز ۸ اردیبهشت در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی استان بااشاره به ۳ دستور الهی به پیامبر اسلام زمانی که مسئولیت هدایت بشری را برعهده گرفت، گفت: اگر هر مدیری خلوت و ارتباط شبانه با خداوند،خدمت صادقانه و اعتقاد به نصرت الهی را در طول دوران مدیریت خود رعایت کند،حتما توفیق الهی خواهد یافت.

وی با بیان اینکه مدیران باید مسئولیت خود را صادقانه تحویل گرفته و تحویل دهند، اظهار کرد: مسئولان همواره باید یاری و کمک را از خداوند انتطار داشته باشند تا در دوران مدیریت خود موفق شوند.

حجت الاسلام قریشی بااشاره به توصیه های امیر مومنان به فرماندهان دوران خود  ادامه داد: مدیران و فرماندهان کشور نیز باید فرامین امیر مومنان حضرت علی (ع) را نصب العین خود قرار دهند تا در دوران مدیریت خود بتوانند تا نهایت درجه و در حد قبول حق تعالی مسئولیت خود را به پایان برسانند.

به گزارش ایسنا در ادامه این مراسم از زحمات سردار مسعود خرم نیا تقدیر و سردار رحیم جهانبخش به عنوان فرمانده انتظامی استان معارفه شد. 
انتهای پیام