رژیم لاغری سریع

فرانسه: امکان توافق در وین وجود داردیک مقام ارشد فرانسوی از احتمال توافق ایران و قدرت های جهانی بر سر احیای توافق هسته ای ۲۰۱۵ خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، سخنگوی ریاست جمهوری فرانسه پس از گفتگوی تلفنی ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه و امانوئل ماکرون، رئیس جمهور فرانسه درباره توافق هسته ای، گفت که مذاکرات بین ایران و قدرت های جهانی همچنان دشوار است اما نشانه هایی از توافق وجود دارد.
این مقام فرانسوی در گفتگو با خبرنگاران گفت: موضوع تضمین های امنیتی ایران و چگونگی بازگرداندن برنامه هسته ای این کشور به کنترل هنوز نیاز به شفاف سازی دارد.

هیئت روسی در وین ساعاتی پیش در توئیتی نوشت: در ۲۸ ژانویه ولادیمیر پوتین با امانوئل مکرون تماس تلفنی داشت. روسای جمهور دو کشور در مورد شورای امنیت سازمان ملل گفت و گو کردند و مواضع روسیه و فرانسه در مورد ادامه تلاش های بین المللی برای حفاظت و اجرای معاهده منع گسترش سلاح های هسته ای و قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت سازمان ملل را تجدید کردند.

هشتمین دور مذاکرات لغو تحریم ها در اوایل دی ماه در وین با نشست کمیته مشترک به ریاست علی باقری، مذاکره کننده ارشد جمهوری اسلامی ایران و انریکه مورا، معاون دبیرکل سرویس اقدام خارجی اروپا آغاز شد.

طرف های مذاکره از جمله دولت آمریکا که به طور غیرمستقیم در وین از طریق هیئت های دیگر کشورها با ایران در حال مذاکره است، گفتند پیشرفت هایی در مذاکرات وین حاصل شده است.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر