رژیم لاغری سریع

فراتر از زرق و برق – بله به بازگشت جشن! شرکت دیسکاوری


کیت 006 lr (1)

ما قبلاً درخشش فصل پروم را آغاز کرده‌ایم و با هیجان اعلام می‌کنیم که طرح TLC Say Yes to Prom برای ششمین سال خود بازگشته است! این تور که در این ماه راه اندازی می شود، به نزدیک به ۱۰۰۰ دانش آموز کم خدمت و با پیشرفت در لس آنجلس، میامی، نیویورک سیتی، شیکاگو و سیلور اسپرینگ، مریلند دسترسی خواهد داشت – رویاهای فارغ التحصیلی را به واقعیت تبدیل می کند و دانش آموزان را قادر می سازد تا به فکر بزرگ و پیگیری خود ادامه دهند. اهداف اهداف. Monte Durham TLC بار دیگر میزبان رویدادها و جلسات انفرادی خواهد بود. در لس آنجلس و نیویورک، بتسی جانسون نماد مد برای اولین بار به او خواهد پیوست!

فراتر از لباس و یونیفرم، این برنامه برای آماده‌سازی دانش‌آموزان برای زندگی پس از دبیرستان طراحی شده است و دارای فرصت‌های بورس تحصیلی، آموزشی، و مربیگری با The Will and Jada Smith Family Foundation Careers in Entertainment Initiative، بنیاد اما بوون، کالج میامی داد، و مرکز اشتغال جوانان در شهر نیویورک با مشارکت برنامه نردبانی برای رهبران اداره جوانان و توسعه جامعه شهر نیویورک.

فراتر از باند فرودگاه، یک نمایش ۹۰ دقیقه ای جدید از PROM ویژه پس از پنج دانش آموز از رویداد امسال لس آنجلس در روز شنبه، ۱ آوریل از TLC پخش خواهد شد، و پس از آن در OWN: The Oprah Winfrey Network در دوشنبه، ۳ آوریل پخش خواهد شد. مجموعه‌ای کاملاً جدید از لباس‌ها و اکسسوری‌های Say Yes to Prom این برنامه را گسترش می‌دهد و در ماه فوریه به فروشگاه‌های Macy’s در سراسر کشور راه پیدا می‌کند.

این برنامه هدفمند و تقویت کننده اعتماد به نفس بعد از شب های فارغ التحصیلی تأثیری ماندگار بر شرکت کنندگان می گذارد و ما مفتخریم که با چنین جوانان خاصی آشنا شویم!

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر