غیبت تیم ملی والیبال برزیل در مسابقات جهانیایزاک سانتوس، ملی پوش والیبال برزیلی به دلیل مصدومیت، مسابقات جهانی را از دست داد.

به گزارش ایسنا، مسابقات والیبال قهرمانی مردان جهان ۲۰۲۲ به میزبانی دو کشور لهستان و اسلوونی از ۴ تا ۲۰ شهریور ماه سال جاری با حضور ۲۴ تیم برگزار می شود. طبق آخرین اخبار، ایزاک سانتوس سرعتی تیم ملی والیبال برزیل به دلیل مصدومیت در این مسابقات شرکت نخواهد کرد.

سانتوس چند سالی است که از مشکلات کمر رنج می برد. تصمیم او برای انصراف از مسابقات جهانی با هماهنگی کادر فنی تیم والیبال برزیل صورت گرفت.

سانتوس ۳۱ ساله به CBV تایید کرد که در مسابقات قهرمانی جهان شرکت نخواهد کرد: لحظه سختی است، اما این یک تصمیم منطقی بود که به طور مشترک با کادر مربیگری گرفته شد. مدتی است کمرم مشکل دارد. البته دوست دارم در مسابقات جهانی شرکت کنم و نماینده تیم ملی برزیل در این مسابقات بسیار مهم باشم. با این حال وقت آن رسیده که به سلامتی خود فکر کنم. می خواهم روی درمانم تمرکز کنم تا بعد از بهبودی به تیم ملی برگردم.

گفته می شود سرمربی تیم والیبال برزیل تصمیم گرفته است لئوناردو آندراده ۲۰ ساله را برای تمرین به جای این بازیکن باتجربه دعوت کند.

به گزارش اسنا، غیبت این بازیکن برزیلی تنها مشکلی نیست که رنان دال زوتو سرمربی تیم قبل از جام جهانی باید با آن دست و پنجه نرم کند. آلن سوزا مهاجم این تیم در یکی از دیدارهای لیگ ملت ها به شدت مصدوم شد و به نظر می رسد این بازیکن جواز حضور در مسابقات جهانی را نخواهد داشت.

انتهای پیام