غذای جنبش غذای محلی – Raina Dawn Lutzمحصولات و آموزش های محیطی که ذهن را گسترش می دهد ، ناشی از عشق به آغاز همه چیز ، یک حرکت زیرزمینی و جایگزین که آغاز آگاهی از محیط زیست ، فضای بازگشت به زمین ، غذای ارگانیک ، خود توسعه و مسئولیت پذیری است “راه بازگشت ”در سال 1960 -من. [Join the community and group that’s getting OUT of the big toxic food system: Eat the Counter Culture.]

به همین دلیل این نوستالژی باستانی را در وب سایت ما و رسانه های اجتماعی خواهید دید. وقتی آماده تغییر جهان هستید ، از شما شروع می شود …..

جنبش غذایی محلی “چگونه ، کجا و توسط چه کسی” غذای ما پرورش می یابد. این امر درک جدیدی از تولید غذا به ارمغان می آورد و مدارس و کودکان ما را با غذاهای تازه تر و سالم تر مرتبط می کند تا ذهن در حال رشد آنها را تغذیه کند. این سیستم عصبی ما را به درستی تغذیه می کند تا سلامت روان را بهبود بخشد. طعمش واقعا خوبه!

طعم غذای واقعی فوق العاده است.

ما الان واقعاً به آن نیاز داریم.

همه چیز از نیمه اول قرن بیستم آغاز شد ، زمانی که شیوه های کشاورزی مدرن در مقیاس بزرگ ظاهر شد.

اصطلاح “کشاورزی ارگانیک” (غذایی که بدون مواد شیمیایی ساخته شده توسط انسان تولید می شود) در سال 1940 به عنوان پاسخی برای انتقال به کودهای نیتروژن مصنوعی و آفت کش ها معرفی شد. سپس احیای محصولات طبیعی و ارگانیک در محافل جایگزین سلامتی دهه 1960 تصور شد و موج امروز همانطور که اکنون می بینیم برمی گردد: “غذای تمیز”. آگاهی از محیط زیست منجر به تقاضا و گذار به کشاورزی ارگانیک شده است.

همه کسانی که خاک را درک می کنند می دانند که غذای ارگانیک سالم تر است. خوردن غذاهای ارگانیک تنها راه جلوگیری از ترک مواد سمی شیمیایی موجود در غذاهای تجاری است. غذاهای ارگانیک دارای مواد مغذی بیشتری هستند زیرا خاک با روشهای پایدار و با استانداردهای مسئول مدیریت و تغذیه می شود. خاک متعادل به گیاهان سالم تری می بخشد.

مصرف محصولات ارگانیک به طور خودکار شما را در برابر GMO ها محافظت می کند. غذاهای جنرال الکتریک و ارگانیسم های اصلاح شده ژنتیکی (GMOs) منابع غذایی ما را با سرعت هشداردهنده ای با پیامدهای نامشخص آلوده می کنند. کشت ارگانیک آلودگی را کاهش می دهد و از آب و خاک ما محافظت می کند ، زیرا مواد شیمیایی کشاورزی ، آفت کش ها و کودها محیط زیست را آلوده می کنند ، منابع آب را مسموم می کنند و ارزش زمین های حاصلخیز را از بین می برند. خاک ، آب و غذای ناسالم مردم را بیمار می کند.

دیدگاهتان را بنویسید