عملیات پلیس کرمان در انهدام باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر را شرح دهیدایسنا/ کرمان فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: در عملیات شب گذشته همکاران فرماندهی انتظامی استان ۶ نفر از اعضای کلیدی باند مسلح بین المللی قاچاق مواد مخدر به هلاکت رسیدند و نزدیک به ۷۰۰ کیلوگرم مواد مخدر کشف شد.

سردار عبدالرضا ناصری ظهر امروز ۱۳ مرداد در جمع خبرنگاران در تشریح این عملیات اظهار داشت: در ادامه تحرکات نیروی انتظامی با گروه های قاچاق مواد مخدر مطلع شدیم که گروهی قصد دارند مواد مخدر مسلحانه را از استان های شرق کشور منتقل کنند. منطقه. مرکز کشور

وی افزود: با درایت و شجاعت همکاران دقیقا ساعت یک بامداد شب گذشته ۶ نفر از اعضای اصلی باند قاچاق مواد مخدر به هلاکت رسیدند، مقادیری سلاح، مهمات، سه خودرو و حدود ۷۰۰ کیلوگرم به هلاکت رسیدند. مواد مخدر تریاک و حشیش کشف شد.

ناظری تصریح کرد: حمله به ماموران پلیس، حمل مسلحانه مواد مخدر به صورت باند سازمان یافته در جنوب شرق کشور، قتل و… از سوابق کیفری اعضای این باند است.

فرمانده انتظامی استان کرمان گفت: شناسایی و دستگیری ادامه فعالیت این باند در برخی استان ها در دستور کار ما است و با بقیه این باند در استان های همجوار برخورد خواهیم کرد.

با اشاره به اینکه انبوه سلاح در دست مردم مشکلاتی را ایجاد کرد، افزود: با اخلالگران نظم و امنیت قاطعانه برخورد خواهیم کرد.

ناصری با اشاره به شهادت سردار سرتیپ علی برزیگر در این عملیات گفت: شهید برزیگر از نیروهای دلاور ما بود که در عملیات های مختلف نقش محوری داشت. بسیار موفق بود و تا آنجا پیش رفت که چندین بار به شهادت رسید.

وی گفت: مراسم تشییع پیکر شهید برزغر فردا ۱۴ مردادماه ساعت ۸ صبح از حسینیه الثارالله کرمان برگزار می شود و از حاضرین در این مراسم دعوت می کنیم.

انتهای پیام