رژیم لاغری سریع

علائم زردی سیاه و درمان –


زردی یک اختلال شایع کبدی است که می تواند به دلایل پزشکی غیرمعمول ایجاد شود. در صورت وجود زردی سیاه، فرد دارای علائمی مانند سردرد، تب خفیف، حالت تهوع، استفراغ، بی اشتهایی، خارش و خستگی پوست است. پوست و قسمت سفید چشم زرد می شود. داخل مدفوع زرد می شود و ادرار غلیظ می شود. اما برخی از درمان های خانگی می توانند به شما کمک زیادی کنند. پس بیایید چند درمان خانگی برای زردی سیاه یا هپاتیت B را مطالعه کنیم.

علائم زردی سیاه

* تمام علائم زردی سیاه عبارتند از تب، ضعف، خستگی، کاهش اشتها، کاهش وزن، حالت تهوع، مدفوع روشن، درد شکم، یبوست، سردرد، ادرار تیره، احساس سوزش در بدن و در برخی موارد خارش. مشمول.

* اگر زندگی سالم می خواهید، قلب خود را حفظ کنید و از نوشیدن الکل خودداری کنید. همچنین، رژیم غذایی سالم داشته باشید و سبک زندگی را برای زردی تغییر دهید. درمان آیورودا را می توان برای از بین بردن زردی سیاه و سایر اختلالات کبدی انجام داد.

درمان آیورودا برای زردی سیاه

برای درمان زردی سیاه با آیورودا باید از بسیاری از گیاهان و چیزهای دیگر استفاده کرد. همه آنها معمولاً در دسترس هستند، بنابراین دریافت آن بسیار آسان است. پس بیایید بخوانیم.

۱. آب تربچه و برگ

تربچه برگ سبز در یرقان مفید است. نه تنها این، آب تربچه همچنین توانایی حذف بیلی روبین اضافی از خون و کبد را نیز دارد. در صورت ابتلا به یرقان سیاه یا هپاتیت، بیماران باید روزانه ۲ تا ۳ لیوان آب تربچه بنوشند. یا برگ ها را آسیاب کنید و آب آن را بگیرید و صاف کنید.

۲. آب گوجه فرنگی

آب گوجه فرنگی در موارد یرقان بسیار مفید است. ویتامین C دارد و به آنتی اکسیدان هایی مانند لیکوپن مجهز است. نوشیدن مقداری نمک و فلفل در آب میوه فواید زیادی دارد.

۳. آمله

ویتامین C نیز در فروشندگان فراوان است. بهتر از همه این است که می توانید آن را بعد از خوردن به صورت خام یا خشک مصرف کنید. جدا از این، می توان از آبمیوه نیز استفاده کرد.

۴. آب لیمو یا آناناس

آب لیمو با فشار دادن آب در آب تمیز می شود. نوشیدن زرد در صبح با معده خالی صحیح است. آناناس آوالا نیز مفید است. آناناس سیستم اسکلت را از داخل تمیز نگه می دارد.

۵. چریش

در چریش انواع مختلفی از اجزای ضد ویروسی وجود دارد، بنابراین در درمان هپاتیت مفید است. همچنین در از بین بردن سموم تولید شده در کبد بی خطر است. عسل را روی برگ بریزید و صبح آن را بنوشید.

۶. آرجونا پارک

فواید زیادی از پوست درخت آرجونا وجود دارد. برای بهبود قلب و سیستم ادراری بسیار مفید است. آلکالوئیدهای موجود در آن نیز توانایی کنترل تولید کلسترول در کبد را دارند. این امر آن را به یک داروی ارزشمند در برابر هپاتیت تبدیل می کند.

۷. زردچوبه

این خانه ها در برخی از نقاط کشور پرطرفدار هستند، از این رو رنگ زردچوبه زرد می شود، بنابراین افراد مبتلا به یرقان نباید آن را بخورند. با این حال، اثر ضد التهابی، آنتی اکسیدانی و ضد میکروبی قوی دارد و مجرای بزرگ شده کبد را از بین می برد. زردچوبه یکی از موثرترین گام ها برای مبارزه با هپاتیت است.

در صورتی که نگرانی یا سوالی دارید، همیشه می توانید با یک متخصص مشورت کنید & برای سوال هایتان پاسخ را در یافت کنید!رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر