رژیم لاغری سریع

ظرفیت های گردشگری روستایی ابهار مغفول مانده استایسنا/ زنجان سرپرست استان ابهر گفت: ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری در روستاهای این شهرستان وجود دارد که باید شناسایی و ارائه شود.

احمد ذوالقدر ظهر امروز (۱۴ بهمن) در دیدار با مردم روستاها و شوراهای اسلامی روستاهای ابهر با اشاره به تلاش های ارزنده دهیاران و شوراهای اسلامی در توسعه روستاها اظهار داشت: دهیاران روستا در واقع نماینده هستند. از دولت مشکلات مردم به مسئولین منتقل می شود.

وی بر تداوم تعامل دهیاران و شوراهای اسلامی با اداره و معاونت عمران روستاها به منظور جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهر تاکید کرد و افزود: امروز به برکت نظام و انقلاب همه چیز است. مورد نیاز روستاها

سرپرست فرمانداری اباهر با بیان اینکه نتیجه تعامل مردم و مسئولان تاثیر بسزایی در توسعه این منطقه خواهد داشت، ادامه داد: توسعه روستایی را نیز می توان عاملی برای بهبود وضعیت معیشتی افراد کم درآمد دانست. زندگی در روستاها و خودکفایی آنها در توسعه کشور.

وی بر استفاده روستاییان از توانمندی های مردم برای حل مشکلات روستاها تاکید کرد و افزود: از آنجایی که اعتبارات دولتی محدود است، روستاییان باید توانمندی های موجود را شناسایی و به فرصتی برای توسعه و خلاقیت تبدیل کنند. مناطق

سرپرست فرمانداری ابهر با بیان اینکه ظرفیت های زیادی در حوزه گردشگری در روستاهای این شهرستان وجود دارد که باید شناسایی و ارائه شود، گفت: توسعه گردشگری در روستاها می تواند منجر به توسعه اقتصادی، اشتغال پایدار، افزایش درآمد روستایی و… شود. رفاه تولید در این مناطق باشد.

وی با تاکید بر اینکه دهیاران به عنوان نمایندگان دولت در روستاها باید تلاش کنند تا روستا به محل تولید و اشتغال تبدیل شود، افزود: همه دستگاه های اجرایی باید جایگاه شوراهای اسلامی و دهیاران را حفظ کنند و تمام تلاش خود را برای تعامل و رفع مشکلات به کار گیرند. از روستاییان .. شک نکن.

ذوالقدیر با یادآوری اینکه در دولت انقلاب هیچ مدیری حق گزارش کذب را ندارد و اجازه نمی دهیم مدیری در شهر گزارش نادرست بدهد، خاطرنشان کرد: همه ما در خدمت مردم هستیم و این موضوع باید در عمل نشان داده شود. “

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر