طرز تهیه پوره سیب خانگی


با نحوه تهیه پوره سیب خانگی خود در این کنسرو آسان پاییزی آشنا شوید دستور آشپزی! این پوره سیب خانگی اضافی با شکر یک راه عالی برای استفاده از سیب های تازه است! از یک میان وعده لذت ببرید یا از آن برای تهیه دسر و موارد دیگر استفاده کنید.

پوره سیب در کوزه های سه لیتری روی تخته برش با سیب قرمز

این نشریه توسط تولید کنندگان محصولات کنسرو Ball® Home حمایت می شود. *

شاید از این که آشپزی آسان است شگفت زده شوید و می توانید پوره سیب را خودتان تهیه کنید! چند مرحله وجود دارد ، اما فقط چند مورد. این دستور پوره سیب خانگی را می توان با یا بدون شکر و همچنین به صورت صاف یا برش به دلخواه تهیه کرد.

بنابراین بیایید شروع کنیم!

شما نیاز خواهید داشت

سیب تازه
فیوز محصول Ball® Fruit-Fresh®
اب
آب لیمو بطری شده
شکر (اختیاری)
کوزه هایی با یک لیوان کوزه 6 لیتری یا 3 لیتری
تابه یا قابلمه ای برای تهیه پوره سیب
حمام آب کنسرو Ball® یا ذخیره بزرگ و عمیق با در و قفسه
برای قوطی ها بلند کنید و سر را چک کنید
دماسنج
حوله آشپزخانه را تمیز کنید
مخلوط کن یا آسیاب مواد غذایی

مواد لازم برای دستور غذا: سیب ، آب لیمو بطری ، محافظ میوه ، کوزه های خالی برای پینت

تهیه پوره سیب خانگی نسیم است.

اگر در کنسرو کردن خانگی تازه کار هستید ، این دستور عالی است. تهیه سیب برای پخت و پز احتمالاً بیشترین زمان را خواهد برد. اگر فرزندان شما به اندازه کافی بزرگ هستند ، شاید آنها به رشد سیب و قطع آنها کمک کنند.

نکته: اگر قصد دارید پوره سیب زیادی تهیه کنید ، من به شدت توصیه می کنم از یک چرخاننده برقی یا دستی سیب استفاده کنید.

یک کاسه برش سیب

فصل سیب

اگرچه سیب را می توان در تمام طول سال تهیه کرد ، اما پاییز اوج فصل سیب است. بسته به جایی که در این کشور هستید ، می توانید چیدن سیب را از اواخر ماه اوت شروع کنید.

گردهمایی پاییزی یک تور خانوادگی سرگرم کننده است. اما با این همه سیب چه باید کرد؟ این یک دستور العمل عالی برای استفاده از سیب است که می توانید پس از چیدن موفقیت آمیز سیب به همراه خانواده به دست آورید. و این راه حل مناسبی برای چیدن سیب شما در پاییز امسال است.

با ترکیب مناسب سیب های شیرین می توانید به راحتی شکر موجود در این دستور غذا را حذف کنید. سیب های پوره عسل ترد یک پوره سیب بسیار خوشمزه ایجاد می کنند.

من در این دستور از گالا استفاده کردم. آنها به سرعت می پزند و من طعم شیرین و بافت آن را دوست دارم. همچنین ممکن است کمی مقرون به صرفه تر از سایرین مانند Honeycrisp و Fuji باشد.

این دستور غذا انعطاف پذیر است. از مخلوطی از موارد دلخواه در خانواده خود استفاده کنید.

نکاتی در مورد پخت سیب

من به عنوان فردی که به تازگی 9 پوند سیب را پوست کرده است ، بعد از اینکه پوست کن برقی من از وسط کار خارج شد ، من اکیداً توصیه می کنم که پوست را کنار بگذارید و با آسیاب مواد غذایی صاف کنید ، یا پول را در پوست کندن سیب (نوعی) سرمایه گذاری کنید. می چرخانید یا خودکار).

در صورت تمایل می توانید از خانواده و دوستان کمک بگیرید. اما بعد از پختن سیب دستور غذا به سرعت حرکت می کند.

 • تمیز کردن یا تمیز نکردن؟ شما گزینه هایی دارید. من سیب ها را از قبل پوست کردم چون آسیاب غذا ندارم.
 • کاهش مستمر را دنبال کنید. برای اطمینان از پخت یکنواخت سیب ها را به برش یا تکه های هم اندازه برش دهید.
 • از محصولات آج استفاده کنید. از آنجایی که پختن 8 تا 10 پوند سیب کمی طول می کشد ، استفاده از محافظ Ball® Fruit-Fresh® Produce Protector می تواند به جلوگیری از قهوه ای شدن بیش از حد سیب ها کمک کند. فقط در حین کار برای برش دادن بقیه ، آن را با دسته های سیب خرد شده بپاشید.
3 تصویر کلاژ سیب در یک قابلمه ، سیب ها را له کرده و سپس در یک شیشه ادغام کنید.
یک دستورالعمل مرحله به مرحله برای کنسرو پوره سیب

کنسرو پوره سیب خانگی

برای تهیه پوره سیب خود ، به سادگی سیب های برش خورده را با آب لیمو بجوشانید ، در شیشه های داغ مزه دار کنید و بگذارید شیشه ها حداقل 12 ساعت خنک شوند. مهر را بررسی کنید و می توانید بروید!

اگر تصمیم دارید شکر اضافه کنید ، آن را در حین پخت اضافه کنید و بگذارید کاملاً حل شود.

حتماً آب لیمو بطری بخرید و از آن استفاده کنید تا پوره سیب دارای سطح اسیدی ثابت باشد. از آب لیمو تازه فشرده استفاده نکنید.

مهم این است که پوره سیب داغ باشد. من از دماسنج برای خواندن سریع استفاده کردم تا مطمئن شوم که پوره سیب در نقطه جوش باقی می ماند.

یک تکه پوره سیب می خواهید؟ نیمی از سیب های آب پز را درشت خرد کنید و نصف دیگر را در یک پوره خرد کنید. مخلوط را ترکیب کنید سپس مانند پوره معمولی سیب ، با دستور زیر عمل کنید.

من بر نکته ای درباره آب لیمو و داغ نگه داشتن آن تأکید می کنم ، زیرا هنگام کنسرو کردن مهم است که از دستور العمل های اثبات شده استفاده کنید و آنها را به طور کامل دنبال کنید.

برای راهنمایی بیشتر در مورد حفاظت از خانه ، این سوالات متداول مربوط به حفاظت از خانه را بررسی کنید.

یادآور: پس از پردازش ، حتما شیشه های داغ را روی حوله بگذارید. کوزه ها را حداقل یک اینچ از یکدیگر قرار دهید تا فضای کافی برای خنک شدن مناسب داشته باشند. بگذارید شیشه ها به مدت 12-24 ساعت بمانند.

برای دریافت دستور العمل کامل و نکات دیگر به پایین بروید.

پوره سیب را بدون شکر آماده کنید

تهیه پوره سیب بدون افزودن شکر آسان است. دستور زیر شکر را به صورت اختیاری ذکر می کند. و با ترکیب مناسب سیب های فصلی ، واقعاً به آن احتیاج ندارید.

بگذارید ذائقه شما راهنمای شما باشد. بسته به غذای شخصی خود ، شکر را کنار بگذارید یا کمی به آن اضافه کنید.

طبق معمول ، من این پوره سیب را بدون شکر اضافه کردم. اگر به دنبال چرخش پاییزی دیگری هستید که فقط با استفاده از اجاق گاز برقی ساخته شده است ، سس گلابی خانگی من را امتحان کنید.

بهترین کوزه ها برای پوره سیب

این دستور غذا حدود 6 قوطی برای یک پیمانه یا 3 قوطی است. از آنجایی که از این کار لذت خواهم برد و برخی را با همسایگان خود که خانواده پرجمعیت ندارند در میان خواهم گذاشت ، تصمیم گرفتم از کوزه ها استفاده کنم.

اگر برای خانواده کنسرو می کنید ، شیشه های کوارتز اندازه کامل هستند ، زیرا احتمالاً بعد از باز شدن می توانید به سرعت پوره سیب را بخورید.

هر دو کار خواهد کرد. بسته به اینکه چقدر سریع می توانید پوره سیب را بخورید ، تصمیم بگیرید که کدام شیشه ها بهتر هستند.

یک شیشه سیب له شده را با قاشق و سیب در پس زمینه باز کنید.

ایده های خدمات

اکنون که کار تمام شده است ، از پوره سیب به طرق مختلف لذت ببرید:

 • همانطور که هست غذا بخورید – شاید با یک شاخه دارچین!
 • به عنوان پر کننده در کیک یا فنجان های شیرینی استفاده کنید.
 • با ماست یا جو دوسر به عنوان یک شیرین کننده طبیعی با طعم سیب ترکیب کنید.
 • برای افزودن رطوبت به غذاهای پخته شده مانند کیک یا نان سریع استفاده کنید.

چگونه از این دستور غذا استفاده خواهید کرد؟ لطفاً در نظرات یا اینستاگرام به من اطلاع دهید. من همیشه به دنبال ایده های جدید هستم!

طرز تهیه پوره سیب خانگی

با نحوه تهیه پوره سیب خانگی خود در این دستور العمل ساده کنسرو پاییزی آشنا شوید! این پوره سیب خانگی اضافی با شکر یک راه عالی برای استفاده از سیب های تازه است! از یک میان وعده لذت ببرید یا از آن برای تهیه دسر و موارد دیگر استفاده کنید.

زمان پخت30 دقیقه

زمان پخت40 دقیقه

زمان خنک کننده12 ساعت ها

کل زمان13 ساعت ها 10 دقیقه

دوره: صبحانه ، میان وعده

آشپزخانه: آمریکایی

کلمه کلیدی: دستور تهیه سیب ، دستور تهیه کنسرو خانگی

بخش ها: 24 1/2 پیمانه (6 پیمانه یا 3 لیوان)

محتوای کالری: 84کیلوکالری

عناصر

 • از 7 ½ تا 10 پوند سیب (حدود 22 تا 32 عدد متوسط)
 • فیوز Ball® Fruit-Fresh®
 • 1 تا 1 فنجان ها اب
 • 1 ¾ تا 2 فنجان ها شکر (اختیاری)
 • 3 هنر آب لیمو در بطری

دستورالعمل ها

 • سیب ها را زیر آب سرد بشویید ؛ زه کشی. ساقه ها و گل آذین را بردارید. در صورت تمایل تمیز کنید. به چهار قسمت برش دهید. برای جلوگیری از تیره شدن ، با میوه تازه درمان کنید.

 • چهارم سیب ها را آبکش کنید. سیب و آب را در یک قابلمه بزرگ مخلوط کنید. روی حرارت متوسط ​​بپزید تا نرم شود و هم بزنید تا نچسبد. از روی حرارت بردارید. این مخلوط را با استفاده از یک الک برقی یا آسیاب غذا پوره کنید تا پوست و دانه های آن جدا شود. تفاله سیب را به تابه برگردانید. در صورت تمایل شکر و آب لیمو را اضافه کنید ، هم بزنید تا حل شود. پوره سیب را به جوش آورده (212 درجه فارنهایت) ، هم بزنید تا از چسبیدن جلوگیری شود. هنگام پر کردن شیشه ها ، درجه حرارت را در جوش نگه دارید.

 • پوره سیب داغ را درون شیشه داغ بریزید و یک فضای ½ اینچی برای سر بگذارید. حباب های هوا را بردارید. شیشه های جانبی را تمیز کنید. درب ظرف را مرکز قرار دهید و نوار را طوری تنظیم کنید که محکم باشد. شیشه را روی قفسه ای قرار دهید که در بالای آب جوش (180 درجه فارنهایت) در یک ظرف آب جوش برداشته شده است ، این کار را تکرار کنید تا همه شیشه ها پر شوند.

 • قفسه را در آب جوش فرو کنید. آب باید شیشه ها را 1 اینچ ببندد. حرارت را به متوسط ​​متوسط ​​رسانده ، با آب کنسرو بپوشانید و آب را به جوش بیاورید. کوزه های نیم لیتری یا لیتری را به مدت 20 دقیقه پردازش کنید. حرارت را خاموش کرده و درپوش را بردارید. به مدت 5 دقیقه بگذارید کوزه ها سرد شوند. کوزه ها را از قوطی ها بیرون بیاورید ؛ وقتی بندها شل هستند سفت نکنید. به مدت 12 ساعت خنک شوید. مهر و موم ها را آزمایش کنید. برچسب زدن و نگهداری ظروف.

یادداشت

 • شکر را برای پوره سیب بدون شکر خاموش کنید. آره. شکر موجود در این دستور غذا اختیاری است.
 • یک تکه پوره سیب: نیمی از سیب های آب پز را درشت خرد کنید و نصف دیگر را در یک پوره خرد کنید. مخلوط را ترکیب کنید این روند مانند پوره سیب است.
 • تا زمانی که همه شیشه ها ایستاده و آب به جوش نیامد ، شمارش معکوس را شروع نکنید. بنابراین در این حالت 20 دقیقه پس از جوشاندن آب کنسرو شده.

غذا

تغذیه: 0.5فنجان | محتوای کالری: 84کیلوکالری | کربوهیدرات ها: 22г. | پروتئین: 1г. | چربی: 1г. | چربی های اشباع شده: 1г. | چربی های غیر اشباع: 1г. | چربی های اشباع نشده: 1г. | سدیم: 2میلی گرم | پتاسیم: 174میلی گرم | الیاف: 4г. | قند: 17г. | ویتامین A: 87IU | ویتامین سی: 8میلی گرم | کلسیم: 10میلی گرم | اهن: 1میلی گرم

* افشاگری: این یک نشریه حمایت شده است که بخشی از مشارکت مداوم با Newell’s Brand Fresh Preservation Division است. آنها قوطی ، تجهیزات و غرامت پولی ارائه کردند. همه نظرات و نظرات بیان شده همچنان متعلق به من است.دیدگاهتان را بنویسید