ضرورت نهادینه سازی گفتمان انقلاب در مدارس/آگاهی جامعه نخبگان در وضعیت اهداف دشمناناسنا / مرکزی فرمانده سپاه روح الله ناحیه مرکزی گفت: نهادینه سازی گفتمان انقلاب و اندیشه های امام و ارشاد در مدارس یک ضرورت مهم است.

سردار سرتیپ محسن کریمی در اجتماع طلاب الاراکی گفت: دشمن در همه راهبردهای خود در مقابله با انقلاب اسلامی و ملت ایران شکست خورده است و به برکت تفکر دینی و انقلابی و رهنمودهای مرجع دینی و مردمی بصیرت، تهدیدات دشمنان تبدیل به فرصت شده است.. بزرگ شده و حتی دشمنان در میدان تحریم و جنگ اقتصادی گیر کرده اند.

وی مهمترین هدف دشمن در جنگ مشترک را مانع تراشی بر ایران مقتدر دانست و گفت: دشمن از اقتدار روزافزون انقلاب اسلامی و توانایی و خودکفایی کشور در عرصه های مختلف به شدت عصبانی است و امروز. این وظیفه ماست که دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی را به نسل جدید ارائه کنیم، برای جامعه توضیح دهیم تا توطئه های پشت پرده دشمنان را درک کند.

سردار کریمی تاکید کرد: دشمنان در جنگ معرفتی به دنبال یأس و ناامیدی در میان نوجوانان و جوانان ایران اسلامی هستند و با امپراطوری دروغین رسانه ای خود می خواهند جلوی حرکت نسل جدید جامعه به سمت پیشرفت را بگیرند. فالگیر را از نیت بد دشمنان آگاه کن.

وی افزود: امروز به برکت حضور پرشور و پرشور دانش آموزان بسیجی شاهد حضور هدفمند نوجوانان در سایر عرصه ها هستیم و به فضل الهی و حضور نوجوانان، بسیج به قله های بلند دست خواهد یافت و راه های جدیدی را باز خواهد کرد. افق ها

فرمانده سپاه روح الله ناحیه مرکزی با بیان اینکه بسیج نقش بسیار مهمی در ارتقای خودباوری ملی و جذب جوانان به سمت خودباوری ایفا کرد، گفت: بسیج نشان داد در عرصه های مختلف هیچ مانعی برای پیشرفت وجود ندارد. زمینه ها با شکستن خط.” .

وی با اشاره به رسالت های بسیج دانش آموزی بیان کرد: یکی از مهمترین اهداف و پیام های دانش آموزان بسیجی الگوسازی در جامعه است که خوشبختانه به برکت انقلاب اسلامی امروز الگوهای بسیاری در بین نوجوانان داریم که بالاترین رتبه های علمی و همچنین فعالیت های جهادی و فرهنگی در این حوزه پیشگام است و باید توسط جامعه تعریف شود.

سردار کریمی افزود: توانمندسازی یکی دیگر از اهداف بسیج دانشجویی است و این امر باید با جهاد علمی و جهاد تبیینی انجام شود و دانش آموزان در عرصه های مختلف توانمند شوند و نتیجه این کار باید این باور باشد که می توانیم.

وی یکی دیگر از وظایف بسیج دانش آموزی را گفتمان سازی دانست و گفت: بیانیه گام دوم انقلاب مهمترین منشور تحقق بیانیه گام دوم است و نوجوانان و جوانان در این زمینه نقش اساسی دارند. “

فرمانده سپاه روح الله ناحیه مرکزی تاکید کرد: تقویت، تقویت و نهادینه سازی گفتمان انقلاب و اندیشه های امام و مقام معظم رهبری در مدارس یک ضرورت مهم است و تجربه ۴۳ سال گذشته نشان داده است. هر جا پایبند به سخنان امام و رهبری باشیم و از عقب ماندگی خود پرهیز کرده باشیم، موفقیت حاصل شده است و بخشی از عقب ماندگی امروز نتیجه همین است.

به گزارش ایسنا به نقل از روح الله کریمی، وی اظهار کرد: خوشبختانه جامعه نخبگان کشور متوجه اهداف و نقشه های شوم دشمنان است و حضور دلگرم کننده و امیدوارکننده دانشجویان در فعالیت های علمی و فرهنگی نشان از پویایی و شتاب دارد. جنبش جوانان برای توسعه کشور.

انتهای پیام