ضرب آهنگ سقوط اسرائیل به صدا درآمدایسنا/مازندران امام جمعه بابل در سخنرانی روز قدس این شهرستان با اشاره به اینکه بعد از گذشت ۴۲ سال از استقرار روز جهانی قدس، به واسطه پایداری و جهانی شمول بودن آن، روزنامه های صهیونیستی خبر از ضرب آهنگ سقوط اسرائیل می دهند.

حجت الاسلام حسن روحانی در خطبه های نماز جمعه امروز مهمترین مسئله جهان اسلام را جریان قدس و مسئله فلسطین برشمرد و اظهار کرد: مقاومت همه جانبه حلقه را بر گلوی رژیم صهیونیستی آنچنان تنگ کرده که به زودی شاهد نابودی رژیم صهیونیستی خواهیم بود.

روحانی با اشاره به اینکه ریشه این موفقیت ها در سایه حمایت های مردم در راه دفاع از آرمان های قدس است تصریح کرد: انتفاضه های متعدد در دل جریان مقاومت اسلامی و نهادهای برگرفته از آن مانند حزب الله کمر اسراییل را شکست لذا امروز اسرائیل برای اجماع سازی به دنبال دولت های بدبختی مانند بحرین و امارات رفته است.

امام جمعه بابل خاطرنشان کرد: بیش از ۷۰ درصد امپراطوری رسانه ای جهان در اختیار جریان صهیونیست است و جهان معاصر باید این خطر را مدنظر قرار دهد.

وی با تقدیر از اقدامات ارزنده دولت در مذاکرات برجام یادآور شد: آمریکا درصدد است برای رفع تحریم اساس نظام اسلامی را به تاراج ببرد.

روحانی تصریح کرد: گرچه تمام مسائل فنی در مذاکرات برجام بررسی شد اما آمریکایی های خبیث در راه توافق مانع تراشی کرده و درصدد شرطی کردن مذاکرات با تغییرات نرخ دلار و سایر اقلام در درون کشور هستند.

این مسئول با اشاره به اینکه دشمنان به جز برجام هسته ای به دنبال برجام موشکی، منطقه ای، مقاومت و غیره هستند، اظهار کرد: ملت ایران ذره ای از قدرت موشکی و هسته‌ای و اسلامیت نظام و جریان مقاومت کوتاه نخواهد آمد.

وی ادامه داد: برای اینکه این تحریم را در کشور رفع کنند می خواهند اساس نظام اسلامی را به تاراج ببرند اما پاسخ ملت ایران به دشمنان این است که این آرزو را به گور خواهید برد.
وی با تبریک روز کارگر افزود: توجه به نیازهای این قشر تاثیرگذار اولویت مسئولان متولی باشد زیرا محور عزت و توسعه کشور توسط قشر کارگران رقم می خورد.

روحانی همچنین ضمن گرامیداشت سالروز شهادت استاد مطهری و تبریک روز معلم گفت: باید روز معلم ارتباط متقابل مردم و معلمان مورد بررسی قرار گیرد،معلمان ضامن اسلامیت نظام آموزشی و تدین دانش آموزان هستند و آموزش را بازیچه برخی اغراض سیاسی قرار نمی دهند.

امام جمعه بابل با تقدیر از حضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس پیشاپیش عید سعید فطر را تبریک گفت و بر حضور مردم در نماز عیدفطر تاکید کرد و خواستار پرداخت زکات فطریه به نهادهای رسمی و مطمئن شد.

نتهای پیام