صهیونیست‌ها در هیچ جای دنیا امنیت نخواهند داشتایسنا/قزوین امام جمعه قزوین گفت: مستکبرین، منافقان و غرب‌زدگان منطقه‌ای بال‌های اسرائیل بودند که خوشبختانه این بال‌ها امروز شکسته است و دیگر هیچ جای امنی برای اسرائیلی‌ها وجود ندارد و اگر فرمانده مقاومت فرمان عملیات را صادر کند صهیونیست دیگر وجود خارجی نخواهد داشت.

آیت‌الله عابدینی در خطبه‌های نماز جمعه این هفته شهر قزوین که در مسجد النبی (ص) برگزار شد، اظهار کرد: خداوند در قرآن کریم یهودیانِ صهیونیست را از خشن‌ترین دشمنان اهل ایمان معرفی و تنها راه نابودی غده سرطانی اسرائیل را ایستادگی عنوان کرده است.

وی در ادامه خاطرنشان کرد: خداوند در قرآن می‌فرماید بدانیم صهیونیست‌ها انجام هر کاری را علیه مسلمانان برای خود مجاز می‌دانند و اگر یک دینار به آن‌ها قرض دهید این دینار را به شما باز نمی‌گردانند مگر اینکه بر سر آن‌ها قیام کنید و بعداز اینکه در برابر یهودیان مجهز شدید هرجا آن‌ها را یافتید نابودشان کنید.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین اضافه کرد: نابودی اسرائیلی‌ها تا زمانی که بر سرزمین مردم مظلوم فلسطین ساکن هستند، یک فرمان الهی است.

وی تصریح کرد: مستکبرین، منافقان و غرب‌زدگان منطقه‌ای بال‌های اسرائیل بودند که خوشبختانه این بال‌ها امروز شکسته است و دیگر هیچ جای امنی برای اسرائیلی‌ها وجود ندارد و اگر فرمانده مقاومت فرمان عملیات را صادر کند صهیونیست دیگر وجود خارجی نخواهد داشت.

عابدینی ادامه داد: امروز بحث‌هایی درباره دوقطبی بین شیعه و سنی ایجاد شده که این دوقطبی در راستای نقشه‌های اسرائیل است؛ ما باید چالش‌ها را حل کنیم و حکومت‌های غیرواقعی را کنار بگذاریم چراکه سرانجام ظلم جز شکست و رسوایی نیست.

سفر رئیس‌جمهور کوتاه ولی پرمحتوا بود

وی ادامه داد: در هفته گذشته میزبان رئیس‌جمهور بودیم و رئیس جمهور تا پاسی از شب بدون وقفه به مسائل استان و بررسی آن‌ها پرداخت. مردم قزوین علاقه‌مند بودند که رئیس‌جمهور در فرصت‌ بیشتر به مسائل استان بپردازد اما این سفر کوتاه ولی پرمحتوا و با برکت بود و آورده‌های خوبی در زمینه‌های مختلف برای استان داشت؛ به امید خدا خیر و برکت این سفر را با پیگیری استاندار و مدیران شاهد خواهیم بود.

نماینده ولی فقیه در استان قزوین خاطرنشان کرد: در روزهای آتی عید سعید فطر را پیش رو داریم؛ حضرت علی (ع) در یکی از خطبه‌های خود در خصوص عید فطر فرمودند در این روز آنانی که ماه رمضان را در عبادت کردند جزو محسنین می‌شوند و نتیجه کار خود را می‌گیرند آنانی که رمضان را به غفلت و بطالت گذراندند و به عمد خود را از روزه محروم کردند پاداشی نخواهند داشت.

وی افزود: روز عید شباهتی به روز رستاخیز دارد زمانی که در این روز از خانه‌هایتان خارج و به سمت محل برگزاری نماز عید حرکت می‌کنید زمان خروج را به یاد بیاورید که در آن زمان می‌خواهید به خدا برسید؛ زمانی هم که به محل برگزاری نماز می‌رسید حضور در پیشگاه خداوند را به یاد آورید و وقتی که نماز تمام می‌شود پاداش یک ماه بندگی را می‌گیرید و مانند آن است که در قیامت پاداش گرفته و راهی بهشت می‌شوید.

آیت‌الله عابدینی تصریح کرد: در پایان ماه رمضان و صبح روز عید منادی از طرف خداوند ندا می‌دهد که بندگان خدا بر شما بشارت باد که هرچه گناه در گذشته انجام دادید آمرزیده شد؛ در حدیثی از امام صادق (ع) نیز نقل شده است به محض اینکه صبح روز عید فطر می‌دمد منادی ندا می‌دهد برای گرفتن جایزه‌هایی که خداوند برای شما مهیا کرده است عجله کنید.

وی تصریح کرد: در هفته پیش‌رو روز بزرگداشت مرحوم شیخ صدوق را داریم بسیاری از علما از قدیم تاکنون شاگرد بی‌واسطه یا باواسطه این عالم و دانشمند بودند این شیخ ۳۰ اثر از خود به یادگار گذاشته است. همچنین شهادت شهید مطهری را در پیش داریم شهادت استاد مطهری برای امام سخت بود چون منزلت این شهید بزرگوار را می‌دانستند؛ اگر امروز معلمان خود را از آثار مطهری تغذیه نکنند از لحاظ علمی فقیر خواهند بود، استاد مطهری آثار بسیار مهمی دارد که با مطالعه آن‌ها منطق تسلیم و قلب راضی می‌شود.

امام جمعه قزوین اشاره کرد: معلمی شغل انبیاست، ببینیم انبیا چه چیزی را به مردم ارائه کرده‌اندتا معلمان امروزه آن‌ها را به مردم ارائه کنند، شغل معلمی شغلی نیست که مباحث سند شیطانی ۲۰۳۰ را به دانش آموزان منتقل کند، شغل انبیا شغلی است که باید به واسطه آن تزکیه، دین، تربیت درست، دعا، عبادت، حج و زکات در جامعه نشر داده شود.

عابدینی بیان کرد: مناسبت دیگر هفته پیش‌رو روز جهانی کارگر است؛ قزوین نیز استانی کشاورزی و صنعتی است بنابراین این روز را به کارگران تبریک می‌گوییم چرا که تلاشگران عرصه تولید هستند.

انتهای پیام