صدور دستور ترخیص لاستیک و لوازم یدکی انبار شده در انبار چابهارایسنا/ سیستان و بلوچستان دادستان مرکز سیستان و بلوچستان در بازدید از انبارهای اداره کل بنادر و دریانوردی چابهار دستور ترخیص کالاهای لاستیکی و قطعات یدکی انبار شده در این انبارها را صادر کرد.

به گزارش ایسنا. مهدی شمس آبادی به منظور جلوگیری از نگهداری غیرمجاز کالا، تسریع در ترخیص کالا و بررسی مشکلات موجود در این حوزه از انبارهای چابهار و بنادر دریایی بازدید کرد.

در این بازدید که با حضور رئیس کل دادگستری و دادستان انقلاب چابهار انجام شد، از انبارهای بنادر، اداره دریانوردی، منطقه آزاد و گمرک چابهار بازدید و مورد بررسی قرار گرفت.

دادستان مرکز سیستان و بلوچستان ضمن بازرسی و نظارت سرزده از این انبارها دستور و تذکرات لازم را به مسئولان مربوطه برای رفع مشکل انبارهای لاستیک و لوازم یدکی این انبارها صادر کرد. ستاد اجرایی و تملک اموال باید به صورت مستمر توسط مراجع قضایی انجام شود.

شامبدی در سخنانی گفت: انبارهای طولانی و غیرمجاز کالا را در انبارهای استانداری دفع نکنند و با نظارت مسئولان ذیربط از جمله گمرک و سازمان حراست، انبارها را در سامانه جامع انبارها ثبت کنند. عوامل استانداری باید بر این انبارها نظارت داشته و روند و نتیجه را به صورت مستمر به مرکز اعلام کنند.

انتهای پیام