صدور تصمیمات جدید برای مستمری بگیران سایر رده ها / قابلیت مشاهده در سامانه خدمات غیرحضوریاحکام و لیست حقوق و دستمزد جدید شهریور ماه بازنشستگان و بازنشستگان سایر رده های سازمان تامین اجتماعی در سامانه خدمات غیر الکترونیکی این سازمان منتشر شد.

به گزارش ایسنا، در پی انتشار بخشنامه اصلاح افزایش حقوق بازنشستگان در سال ۱۴۰۱، احکام و فیش های حقوقی شهریور ماه برای بازنشستگان و بازنشستگان سایر رده های این سازمان با این افزایش صادر شد و قابل مشاهده است. سامانه خدمات عدم حضور این سازمان به آدرس es.tamin.ir مانیتورینگ

گفتنی است پیش از این مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی اعلام کرده بود که حقوق بازنشستگان سایر رده ها بر اساس مصوبات جدید و با در نظر گرفتن مصوبه مورد توافق وزرا در شهریور ماه واریز می شود. اعضای هیات امنای شرکت تامین اجتماعی و اعمال افزایش مشروط به مصوبه شورای عالی کار و احکام جدیدی برای این دسته از بازنشستگان در ماه جاری صادر می شود.

دکتر میرهاشم موسوی مدیرعامل شرکت تامین اجتماعی در این زمینه گفت: با نگاه ویژه ریاست جمهوری و با حمایت دولت سیزدهم مردم و شورای انقلاب، حقوق بازنشستگان سایر رده ها تعیین می شود. شهریور ماه پرداخت شده است. با تصمیم شورای عالی کار.

وی افزود: احکام جدید این دسته از بازنشستگان در سایت آفلاین تامین اجتماعی بارگذاری شده است و انشالله از بیستمین روز شریور بر اساس این مفاد جدید پرداخت ها انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی گفت: با توجه به پرداخت معوقات از اول فروردین ماه تا این ماه، برنامه ریزی در تعامل با کانون های بازنشستگی در حال انجام است و به زودی نحوه پرداخت معوقات به این عزیزان.»

انتهای پیام