صباح اللهی: مصدوم شدم/ امیدوارم بتوانیم در مصر نتیجه خوبی بگیریمملی پوش تپانچه گفت: مصدوم شدم و الان بهتر هستم و امیدوارم بتوانیم در مصر نتایج خوبی کسب کنیم.

گولنخ سبت الهی در گفت وگو با ایسنا، پس از لغو اردوی هانوفر آلمان، اظهار کرد: از آذرماه به طور منظم و مستمر در اردوی تیم ملی حضور داشتیم. دو بازی جام جهانی برزیل و کره جنوبی را پشت سر گذاشتیم و اتفاقات خوبی برای تیم ملی تپانچه افتاد. این اردوها همچنان ادامه دارد. متأسفانه کمپ هانوفر هم منسوخ شده است اما در عوض کمپ های داخلی با فشنگ های خارجی خواهیم داشت.

ملی پوش تپانچه گفت: هدف اولیه انجمن قهرمانی کسب سهمیه است تا تیم ملی تیراندازی مانند سال های گذشته سهمیه المپیک و شاید بهتر از سال های گذشته داشته باشد. بنابراین دغدغه فدراسیون، کادر فنی و ورزشکاران این است که آمادگی خوبی برای اعزام به مسابقات مصر داشته باشند.

سبط الله گفت: مسابقات جهانی مصر اولین مسابقاتی است که سهم المپیک پاریس در آن توزیع می شود و به همین دلیل اهمیت آن برای همه تیراندازان جهان دو چندان می شود. ما باید در این مسابقات حساب رقبای خود را داشته باشیم و بدانیم که اول از همه باید با خودمان رقابت کنیم و سپس خودمان را با رقبایمان بسنجیم.

وی به آموزش با فشنگ خارجی اشاره کرد و گفت: خدا را شکر قبل از اعزام چند فشنگ خارجی برای اردو خریداری شد تا بتوانیم آموزش های خوبی ببینیم. همچنین مسابقات لیگ و مسابقات آزاد بصورت منظم و متوالی برگزار شد که می تواند کمک شایانی به آماده سازی تیراندازان در رشته بادی داشته باشد. متاسفانه ما هیچ مسابقه ای در بخش نورافکن نداریم.

و در مورد مصدومیتش گفت: من هم مثل همه ورزشکاران دچار نوسانات شدم. در این مدت او مصدومیتی داشت که من دچار آن شدم و مورد اصابت گلوله قرار گرفت. الان خیلی بهتر هستم و امیدوارم اتفاقات خوبی برای همه ورزشکاران در مسابقات قهرمانی مصر بیفتد. امیدواریم خبرهای خوبی برای مردم داشته باشیم.

انتهای پیام