شناسایی و کشف البسه قاچاق به ارزش ۱۱ میلیارد ریال در مشهدایسنا/ خراسان رضوی کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی از کشف و ضبط بیش از ۲۹۹۰ اقلام پوشاک اعم از تیشرت، کت و شلوار، تی شرت و … خبر داد.

باغ وحش علی البیاتی بخش در این خصوص گفت: در اجرای طرح شناسایی محصول در حوزه پوشاک و پوشاک استان و مبارزه با پوشاک قاچاق در کار مشترک بازرسان سازمان نظارت و بازرسی در سازمان صمت انجام شد. اسفندماه سال جاری توسط پلیس مبارزه با مفاسد اقتصادی خراسان، تعداد زیادی از مراکز پوشاک تحت نظر قرار گرفت و در مجموع در اجرای طرح شناسایی کالا در حوزه پوشاک، مقادیر زیادی کالای قاچاق از ۱۴ فروشگاه کشف شد. عرضه پوشاک خارجی و بدون شناسایی کالا.

وی افزود: کلیه تولیدکنندگان پوشاک مردانه و زنانه اعم از تولیدی صنعتی، اتحادیه ها و پیراهن دوزها بر اساس وظایف ناشی از بند هفتم آیین نامه اجرایی ماده ۱۳ قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز موظفند. دریافت و نصب کدهای شناسایی روی اقلام تولیدی به موقع.

کارشناس مسئول بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی خاطرنشان کرد: با اجرای کامل طرح شناسه کالا، شهروندان می توانند در آینده نزدیک از طریق وب سرویس سامانه شناسه کالا و یا تماس با شماره تلفن ۷۷۷۷۷۴ و کد شناسه محصول را برای تمامی اطلاعات محصول وارد کنید و مشخصات محصول مورد نیاز را اعلام کنید.

ارزش ریالی اموال مکشوفه ۱۱ میلیارد ریال برآورد شد و اموال مکشوفه در اختیار اداره کل جمع آوری و فروش اموال شخصی استان خراسان رضوی قرار گرفت. همچنین گزارشی برای ۱۴ واحد متخلف تهیه و به اداره کل تعزیرات حکومتی استان ارائه شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت خراسان رضوی، در نهایت از شهروندان خواسته شد در صورت مشاهده هرگونه تخلف اقتصادی با تماس تلفنی با ستاد خبری ۱۲۴ سازمان خراسان رضوی، سکوت خود را اعلام کنند تا بازرسان به آنها اطلاع دهند. . در اسرع وقت.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر