شمسی: دوران خوش گفتاری و عمل نکردن گذشت/ باید در خدمت رئیس اتحادیه باشد.مربی تیم ملی فوتسال می گوید کاندیدای ریاست فدراسیون فوتبال نباید حرف هایی بزند که نتواند به آن عمل کند چرا که دوران چنین چیزهایی تمام شده است.

وحید شمسی مربی تیم ملی فوتسال که در هشتمین دوره انتخابات مهریه ریاست فدراسیون فوتبال یک حق رای دارد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران درباره نامزد اصللا برای ریاست فدراسیون فوتبال توضیح داد. اتحادیه. : آنچه من می گویم نظر شخصی من است. هم تاج که در گذشته رئیس فدراسیون بود، هم مجدی که الان رئیس فدراسیون است و هم عزیزمحمدی که تجربه کار در سازمان لیگ را دارد، در فوتبال بسیار نجیب هستند و من با همه دوست هستم. سه نفر از این شخصیت های محترم و من دوستم. برای خدمت باید این مسئولیت را پذیرفت. من از دوران صدارت مصطفوی وارد این دوره شده ام و مستقیم یا غیرمستقیم با روسایی چون صفایی فراهانی، دادجان، کاوشیان، تاج، خادم عزیز و اکنون مجدی ملاقات و کار کرده ام. همه این عزیزان دارای عیب و خوبی هستند. از کسانی که وارد این چاله شده اند می خواهم که طبیعت گذشته خود را فراموش نکنند.

وی ادامه داد: دو سال و نیم دیگر وقت دارند، سخنان محبت آمیز قبل از انتخابات را فراموش نکنید. اگر نمی توانند کار عملیاتی انجام دهند، نیازی به صحبت و قول دادن نیست. آنها قول می دهند که هر چه در توان دارند انجام دهند. این انجمن به فردی نیاز دارد که کار کند و بخواهد فوتبال و فوتسال را ارتقا دهد. زمان گفتن کلمات محبت آمیز و تمرین نکردن به پایان رسیده است. از آنجایی که من حق رای دارم به این موضوع فکر می کنم و به صحبت ها و صحبت های این سه عزیز می پردازم و از سایر دوستان حق رای از جمله رفقای خود که در هیئت های استانی حضور دارند که هم هستند سوال می کنم. در راه خدمات فوتبال و فوتسال

مربی تیم ملی فوتسال ایران درباره آغاز اردوی تیم ملی فوتسال از امروز (چهارشنبه) گفت: از همه مربیان باشگاهی که با ما همکاری می کنند تشکر می کنم. نزدیک به یک سال است که کار بزرگی را راه اندازی کرده ام و سعی می کنم جوانان را وارد بدنه اصلی فوتسال کنم. به هر حال او با این شعار و این تفکر هدایت تیم ملی را بر عهده گرفت و به نظر من تیم ملی فوتسال به چنین چیزی نیاز داشت.

وی ادامه داد: در بین بازیکنان دعوت شده ای که دارم بازیکنانی هستند که متولد سال های ۸۳، ۸۰ و ۷۹ هستند، به هر حال این کار که شروع شد سخت و سخت است. هنوز هم می توانم از بازیکنان سال ۲۰۱۶ که ستاره های بزرگی بودند مانند حسن زاده، مهدی جاوید و دیگر طلایی های آن نسل استفاده کنم، مطمئن هستم که کمک زیادی به تیم ملی خواهند کرد، اما در مورد بزرگسالان باید این کار را انجام دهیم. حداقل در ده یا پنج سال آینده راه را برای جوانان باز کند. تیم ملی ما می تواند مدعی اصلی کسب مدال و صعود به سکو باشد. اگر چنین چیزی بخواهیم باید از امروز شروع کنیم و موکول کردن کار به فردا و پس فردا اشتباه است.

شمسی افزود: از امروز کارمان را شروع می کنیم و حدود ۱۳ روز تمرین می کنیم سپس با ۲۵ بازیکن به مسابقات دوستانه تایلند می رویم و ۲۶ و بعد از دو روز استراحت در تهران برای آسیایی برمی گردیم. . جام ملت ها به کویت می رویم و تمرینات خود را در این کشور ادامه می دهیم. تا الان خدا را شکر مصدومی نداشتیم. ما ۲۵ مرد را برای تایلند انتخاب کردیم و فکر نمی‌کنم تغییر بزرگی ایجاد شود مگر اینکه فقط یک نفر داشته باشیم. با مربیان تیم نظری و ساولمانچ که به ایران برمی گردند دیداری حضوری خواهیم داشت و همه چیز را بررسی می کنیم. البته قبلا چندین جلسه آنلاین داشتیم و در مورد نقاط قوت و ضعف بازیکنان صحبت کردیم. به لطف خدا فدراسیون کار خود را انجام داده و حق همه مربیان را ادا کرده است. اوسلی همچنین قول داد تا قبل از شروع مسابقات پاداش مرحله مقدماتی را پرداخت کند. تمام تلاش خود را برای موفقیت تیم ملی انجام می دهیم. ما برای جوانان جا باز می کنیم. این وظیفه من و وظیفه من در قبال تیم ملی و فوتسالی است که سال ها در آن حضور داشتم و باعث شناخت من شد.

انتهای پیام