شمار قربانیان ویروس کرونا در کهجیلویه و بویراحمد به ۱۱۱۱ نفر رسید.ایسنا/ کوگلویه و بویراحمد رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته ۳ بیمار عروق کرونر در استان کهگیلویه و بویراحمد جان خود را از دست دادند.

دکتر محمد غلام نژاد از افزایش قربانیان کرونا در کهجیلویه و بویراحمد خبر داد و افزود: متاسفانه با جان باختن ۳ بیمار کرونا در ۲۴ ساعت گذشته، تعداد قربانیان این بیماری در کهجیلویه و بویرا افزایش یافته است. احمد – احمد به ۱۱۱۱ نفر افزایش یافت.

وی گفت: در حال حاضر ۶۱ بیمار در بیمارستان های استان بستری هستند که از این تعداد ۲۴ بیمار غیرقابل اجتناب و ۱۲ بیمار در بخش مراقبت های ویژه تحت درمان هستند.

دکتر غلام نژاد اظهار داشت: از مجموع بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در کهگیلویه و بویراحمد، ۹۴ هزار و ۹۹۸ نفر بهبود یافته اند.

وی با اشاره به آزمایشاتی که طی ۲۴ ساعت گذشته در استانداری انجام شده است، تصریح کرد: از ۶۸ نمونه دریافتی از آزمایشگاه های استانداری که شامل PCR و تست سریع است، حدود ۱۷ درصد موارد مثبت بوده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی یاسوج به مردم کوگیلویه و بویراحمد توصیه کرد: دستورالعمل های بهداشتی برای پیشگیری از بیماری عروق کرونر حتی پس از واکسیناسیون نیز رعایت شود.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، غلام نژاد استفاده از ماسک، رعایت بهداشت دست، رعایت فاصله فیزیکی در اماکن عمومی، تهویه مناسب و عدم حضور در اجتماعات را برای پیشگیری از ابتلا به بیماری عروق کرونر ضروری دانست و گفت: سومین واکسن و یادآورترین واکسن کرونا باید تزریق شود تا شاهد وضعیت ابتلا به ویروس کرونا در اوج بیماری و مرگ شهروندان نباشیم.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر