شعبانی باهر: منتظر بازگشت زهرا نعمتی به تیروکمان هستیمرئیس فدراسیون تروکمان گفت: با توجه به اینکه سال آینده مسابقات مهمی در تروکمان داریم، منتظر بازگشت زهرا نعمتی و شروع تمرینات خود در تروکمان هستیم.

غلامرضا شعبانی باهر در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران گفت: یکی از برنامه های اصلی اتحادیه در دوره جدید ریاست اینجانب تقویت کادر فنی و ارتقای سطح اطلاعات و دانش مربیان خواهد بود. یک خارجی بفرستیم یا بیاوریم. مربی برای کشور برای بالا بردن سطح علمی مربیان بومی.

وی با اشاره به اینکه برنامه اصلی ما سال ۲۰۲۸ است، گفت: اهداف و برنامه های اصلی ما سال ۲۰۲۸ است، تلاش می کنیم تیم فنی خود را تقویت کنیم تا بتوانیم شرایط خود را برای کسب مدال در بازی های آسیایی و جهانی ۲۰۲۸ ببندیم، دیگر زمان آن نیست. درست. برای کسب تجربه.

رئیس اتحادیه ترقمان، جوان سازی و تجلیل از نوجوانان و جوانان را از دیگر برنامه های این اتحادیه در آینده برشمرد و افزود: نگاه به نوجوانان و جوانان اولویت اصلی کار اتحادیه است به طوری که بستگی به برنامه دارد. . با پیشنهاد فدراسیون جهانی می توانیم روند کار درست و هدفمند را پیش ببریم.

وی همچنین حضور در مجامع بین المللی، شرکت در کلاس های بهبود داوری، آموزش و کسب مقام در AFC و فدراسیون جهانی را از دیگر برنامه های فدراسیون عنوان کرد.

شعبانی بحر در این سوال آیا برنامه خاصی برای رفع مشکل تجهیزات تیراندازان دارید؟ وی خاطرنشان کرد: تلاش فدراسیون همیشه بر این بوده که تا جایی که پول به ما اجازه می دهد تجهیزات تیراندازی را تهیه کنیم البته این تجهیزات شامل کمان نمی شود و نمی توانیم برای هیچ ورزشکاری کمان بخریم.

وی در پاسخ به این سوال که آیا همچنان با کسری اعتبار مواجه هستید یا خیر؟ وی گفت: تا امروز وزارت ورزش و جوانان و کمیته ملی المپیک و پارالمپیک حمایت های خوبی از فدراسیون تیروکومان داشته اند و امیدوارم این حمایت ها ادامه داشته باشد.

رئیس فدراسیون تیروکمان درباره موضع زهرا نعمتی درباره بازگشت به تروکمان گفت: بازگشت زهرا النامتی به تمرینات تروکمان بستگی به تصمیم خودش دارد، البته ما اصرار داشتیم که چون سال آینده مسابقات مهمی در پیش داریم و باید او باید هر چه زودتر به تمرینات بازگردد و خبری هم نباشد.» حالا ما همچنان منتظر بازگشت او به ترکمان هستیم.

وی درباره تغییرات کادر فنی در ریکرو اند کامپاند نیز خاطرنشان کرد: این موضوع نیز برای تقویت کادر فنی در تیروکمان برای حضور در بازی های آسیایی در دست بررسی است.

شعبانی باهر در خاتمه درباره حضور تیم ریکور در بازی های کشورهای اسلامی گفت: در این بازی ها در زمین کامپوند با تیم کامل حضور خواهیم داشت اما در ریکور تنها با ۴ نفر (۳ بازیکن و یک ورزشکار) در این بازی ها حضور خواهیم داشت.

انتهای پیام