شرح تصادف منجر به قتل در آجیل فروشی در کرمانشاهایسنا/ کرمانشاه رئیس پلیس آگاهی کرمانشاه جزییات جدید حادثه منجر به قتل در یک مغازه آجیل فروشی در کرمانشاه در شب عید را تشریح کرد.

سرهنگ “پرویز نیزاری” گفت: این حادثه ظهر یکشنبه ۲۹ اسفندماه در خیابان حدادعادل (بازار آجیل) کرمانشاه ساعاتی مانده به تحویل سال رخ داد.

وی ادامه داد: در تحقیقات تکمیلی پلیس و با توجه به اظهارات قاتل دستگیر شده، خانواده وی برای خرید آجیل شب عید به یک آجیل فروشی در خیابان مذکور مراجعه می کنند.

نزاری بیان کرد: پس از حضور خانواده این فرد در مغازه، پدر قاتل قبل از خرید آجیل و تنقلات را چک می کند که به دلیل مشکلات سلامتی به دلیل شیوع بیماری تاج گذاری و اینکه امکان دارد برای افراد دیگر نیز اقدام به خرید کند، فروشنده نیز درخواست می کند. پس از دیدن آن از خرید از مغازه خود خودداری کنید.

و رئیس پلیس آگاهی شهرستان یادآور شد: پس از این موضوع بین خریدار و پدر قاتل درگیری لفظی و سپس فیزیکی رخ می دهد و وی وارد شکم فروشنده ۲۴ ساله می شود.

وی ادامه داد: مجروح به بیمارستان منتقل شد اما متأسفانه به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد و قاتل فراری حدود دو ساعت پس از جنایت توسط تحقیقات پلیس آگاهی دستگیر شد.

نظری در پایان گفت: متأسفانه کنترل نکردن خشم و داشتن سلاح سرد منجر به چنین بدبختی جبران ناپذیری می شود که جز پشیمانی و ندامت چیزی به همراه ندارد.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر