سید حسن نصرالله پس از شنیدن فداکاری های مردم همدان در دوران دفاع مقدس اشک می ریزد.اسنا / همدان وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور گفت: سید حسن نصرالله در دیداری که با وی در بیروت داشتم برای شنیدن فداکاری ها و فداکاری های مردم همدان اشک می ریخت و باور نمی کرد که منطقه ای غنی در این شهر وجود داشته باشد. کشور. فعالیت های فرهنگی و جهادی.

به گزارش ایسنا، «محمدمهدی اسماعیلی» با بیان اینکه علاقه به مسائل فرهنگی در شهر همدان زیاد است، اظهار کرد: در حوزه فرهنگی با نگاهی مبتنی بر تربک، پیشرفت اصیل ایرانی و اسلامی پیش روی خود داریم. ما به دنبال دو قطبی سازی در فرهنگ نیستیم و این موضوع را مضر می دانیم.

وی افزود: دشمن با جنگ روانی و جنگ سیاه رسانه ای واقعیت جامعه ایران است و مشکلات را غیر قابل حل جلوه می دهند. ما با تهاجم فرهنگی و خونریزی بزرگ روبرو هستیم.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی کشور گفت: دشمن به دنبال نابودی امید دختر و پسر کشور است. جامعه ما پرنشاط، مذهبی، فرهنگی و مذهبی است و سرود «صلح رهبر» جلوه ای از قدرت بی حد و حصر نظام مقدس جمهوری اسلامی است که واقعاً کار بزرگی بود.

اسماعیلی خاطرنشان کرد: کشور از ظرفیت بالایی در عرصه فرهنگی در همه نقاط به ویژه همدان و دارالمومنین برخوردار است.

وی گفت: سید حسن نصرالله در دیداری که با وی در بیروت داشتم برای شنیدن فداکاری ها و فداکاری های مردم همدان اشک می ریخت و باور نمی کرد استانی غنی از فعالیت های فرهنگی و جهادی باشد.

وزیر فرهنگ و ارشاد گفت: مردم به انقلاب و آینده خوشبین هستند و یک مرکز نظرسنجی نشان داد ۸۰ درصد مردم مشکلی با مسائل دینی ندارند. دشمن می خواهد این نتایج را ناچیز و اشتباه جلوه دهد، اما نمی تواند.

وی خاطرنشان کرد: موضوع حجاب باید به درستی در جامعه تبیین و اعمال شود و اشتباهات چند نفر را اینگونه مقصر ندانیم.

اسماعیلی در خاتمه تاکید کرد: برای بهسازی تالار قرآن اعتبار ۶۰ میلیاردی در نظر گرفته شد و موضوع تامین مالی پروژه های فرهنگی و ترویجی استان همدان جزو سه استان اول کشور است و همدان به حق قطب فرهنگی کشور محسوب می شود. غرب کشور و پایتخت تاریخ و تمدن عزیز ایران زمین است و قطعاً برنامه های زیادی برای سفر رئیس جمهور در نظر گرفته شده است.

انتهای پیام