سوپ لباسشویی معروف من با چربی: به سبک کتو


چربی های سالم ستاره جدید تغذیه هستند.

رژیم کتوژنیک به دلیل اثرات قوی در کاهش وزن ، محبوبیت زیادی پیدا کرده است. “کتو” رژیم غذایی سرشار از چربی ، پروتئین کم و کربوهیدرات کم است ، که بدن شما را به جای کربوهیدرات ها به سوخت اصلی به عنوان چربی سوزی تبدیل می کند. این رژیم برای دهه ها در مبارزه با تشنج در پزشکی مورد استفاده قرار گرفته است ، اما اکنون به دلیل فواید بی شمار آن برای سلامتی به طور گسترده ای شناخته شده است.

شاید شما وبلاگ های من را خوانده باشید و بدانید که من رژیم غذایی طولانی مدت کتو را توصیه نمی کنم (در اینجا توضیحات کامل را ارائه می دهم). با این حال ، من معتقدم که کتو ممکن است جایی برای نتایج حسی کوتاه مدت داشته باشد. چربی های سالم و ضروری واقعاً مغز شما را تغذیه می کنند ، چربی های شکم را می سوزانند و سطح هورمون های سالم ، اشتها و قند خون را تسریع می کنند و از شما در برابر استرس محافظت می کنند. چه چیزی را نمی توان در همه اینها دوست نداشت؟

سوپ سم زدایی جدید من “چربی جدید من” (به سبک “کتو”) از سبزیجات دلچسب ، پروتئین غنی از انرژی ، ترکیبی خوشمزه از ادویه جات گرم کننده و شیر نارگیل پر چرب و معطر ، تزئین شده با آووکادو در ترکیب کاملی ، که این امر را بسیار موفق و منحصر به فرد می کند.

این یک دستورالعمل ساده برای کمک به کنترل طولانی مدت وزن است و از همه مهمتر ، نتایج به خودی خود گویای آن است. خواننده با مجله جهان زنان (جایی که سوپ برای اولین بار معرفی شد) در یک هفته 11 کیلو وزن کم کرد ، و وزن دوم تنها در عرض سه روز 10 کیلو وزن کم کرد! دیگران 6 ، 7 ، حتی 11 پوند در هفته کاهش دادند. آیا آماده دیدن نتایج هستید؟

هیچ راز نیست چرا این سوپ سم زدایی “One Pot Wonder” – بهترین راز رژیم های تعیین کننده در سراسر جهان است.

بهترین محصول برای کاهش وزن برای پاییز عناصر عبارتند از:

  • ادویه جات گرم و معطر مانند زیره با رفع نفخ و گاز به دستگاه گوارش کمک می کند و به تسکین میگرن و سردرد کمک می کند.
  • سبزیجات تازه غنی از ویتامین برای تامین نیازهای تغذیه ای بدن شما و همچنین آنتی اکسیدان هایی که از سلول های شما محافظت کرده و روند پیری را کند می کند.
  • پروتئین بدون چربی (مانند گوشت گاو ، بوقلمون یا مرغ) ، که یک ساختار مهم برای استخوان ها ، ماهیچه ها ، غضروف ها ، پوست و خون است.
  • شیر نارگیل کتوژنیک که چربی می سوزاند و آووکادوی سالم به شما چربی های مناسبی می دهد که به بدن شما کمک می کند چربی های سرسخت را برای همیشه رها کند!دیدگاهتان را بنویسید