سرگئی: قانون برخورد با سارقان حرفه ای باید اصلاح شودیکی از اعضای نهاد مدنی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: قانون باید در برخورد با سارقان بازدارنده باشد.

محمد سرغزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران، با اشاره به افزایش سرقت در جامعه، درباره راهکارهای کاهش آن اظهار کرد: در جامعه با انواع سرقت مواجه هستیم، اما اکنون به دو نوع آن اشاره می کنم. یکی از آنها سرقت حرفه ای است که همانطور که مشخص است عده ای به صورت حرفه ای دست به سرقت می زنند، گاهی می بینیم که در برخورد با این نوع مجرمان در برخی جاها قانون آسان می شود و باید برای برخورد با آنها قانون اصلاح شود. این دزدها

نماینده مردم زابل در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه دسته دیگری از سرقت ها ارتباط مستقیمی با وضعیت معیشتی مردم دارد، گفت: هر چه فشارهای اقتصادی و معیشتی بر این دسته از افراد بیشتر شود رغبت آنها به سرقت بیشتر می شود. و برای مقابله با این نوع سرقت ها باید وارد عرصه معیشتی شد و با بهبود وضعیت اقتصادی کشور بخشی از این سرقت ها را کاهش داد.

سرگزی در پایان تاکید کرد: برای جرایم مربوط به سرقت ضروری است قانون اصلاح و تشدید مکانیسم برخورد با سارقان. در نتیجه اجرای قانون اثر بازدارندگی خواهد داشت.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر