رژیم لاغری سریع

سرپرست اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری منصوب شدایسنا/چهارمحال و بختیاری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حکمی پیام احمدی را به عنوان سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری منصوب کرد.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری در بخشی از متن حکم محمدمهدی اسماعیلی خطاب به پیام احمدی آمده است:

نظر به شایستگی، تجارب ارزشمند و روحیه انقلابی و دینی جناب‌عالی، به موجب این حکم به عنوان «سرپرست اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری » منصوب می‌شوید.

گفتنی است، پیام احمدی متولد سال ۱۳۶۷ و دانش آموخته کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است. از جمله سوابق اجرایی وی می‌توان به کارشناس مسئول نمایندگی آستان قدس رضوی در چهارمحال و بختیاری، دستیار مدیر کل تبلیغات اسلامی چهارمحال و بختیاری، سرپرست جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی چهار محال و بختیاری، معاون اجرایی اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش آموزان شهرستان بروجن، مسئول تحلیل بررسی و فرهنگی در بسیج دانشجویی و بسیج محلات، عضو هیات مدیره موسسه مردم نهاد آدینه و همکاری با سایر موسسات مردم نهاد مانند گروه تفحص سیره شهدا و شبکه جوانان رضوی و موکب ریحانه النبی (س) و همکاری با ماهنامه پیام و بنیاد فرهنگی مهدی موعود (عج) اشاره کرد.

یادآور می شود، پیش از این ابراهیم شریفی عهده دار مدیرکلی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی چهارمحال و بختیاری بود.

انتهای پیام