سردار جلالی: مهمترین هدف دشمن در آخرین جنگ مشترک، ایجاد اغتشاش و ایران «سوری» است.رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور در پیامی آغاز هفته نیروی انتظامی را به فرماندهی انتظامی کشور تبریک گفت.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، متن پیام سردار جلالی به شرح زیر است:

«برادر عزیز سردار سرتیپ حسین اشتری
فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران
با سلام و درود

بدینوسیله فرارسیدن هفته خجسته را به خدمات و زحمات همتایان خود در فرماندهی پولیس کشور صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و برای تمامی برادران و خواهرانی که بی دریغ برای حفظ نظم، امنیت و وحدت ملی خدمت می کنند، آرزوی موفقیت دارم. از کشور

مقایسه ایام «فرجا» با تلاش برخی دشمنان برای برهم زدن نظم و امنیت عمومی کشور نشان از مظلومیت و اقتدار اعضای این بخش مهم از نیروهای مسلح دارد که با صبوری و عزت جان خود را فدا کردند تا نظم و امنیت عمومی را برای مردم برقرار کنید و نظم «بر اساس اخلاص برقرار شد.

اکنون که چند هفته از آغاز توطئه های ناامنی در کشور می گذرد، مشخص شده است که بحث حجاب تنها بهانه ای برای آشوب و اغتشاش و پیگیری پروژه همیشه شکست خورده براندازی نظام توسط منافقین است. و مخالفان به راستی که این جنبش چقدر سریع پرچم اعتراض را کنار گذاشت و زشتی ها و خشونت ها را برملا کرد و نشان داد که نه تنها مدافع حقوق زنان است، بلکه به دنبال برهم زدن امنیت حضور زنان در فضای عمومی کشور است.

همانطور که بارها اشاره کرده ایم، نیروی انتظامی «دست مردم و برای مردم» است و هرکس به دنبال تضعیف نیروی انتظامی باشد، یقیناً به سمتی رفته است که خلاف منافع ملی و امنیت عمومی است.

همه باید بدانند که امنیت عمومی کشور به عنوان زیرساخت امنیت ملی مهمترین بستر توسعه و پیشرفت کشور است.

مهمترین هدف دشمن در جنگ مشترک اخیر، دامن زدن به نارضایتی و ناآرامی در راستای پروژه «سورینیزاسیون» ایران است. آرزویی که دشمن با بصیرت ملت ایران، هوشیاری نیروهای مسلح، درایت مسئولین نظام و عملکرد مقام معظم رهبری به گور برود.

و در خاتمه یاد و خاطره همه شهدای فرماندهی نیروی انتظامی بویژه در ایام دفاع مقدس و همچنین در برقراری نظم و امنیت عمومی و تجلیل از جانبازان و ایثارگران این رهبری را گرامی داشت و برای همگان آرزوی موفقیت کرد. . برادران و خواهرانم در شادی او در خدمت به مردم پایین تر موفق خواهند بود. سایه عملکرد رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای را از خداوند می خواهیم.

انتهای پیام