سالاد سالم با ماکارونی: فاقد گلوتن


سالاد سالم با پاستا

من سالاد ماکارونی را دوست دارم ، من نیز! این سالاد خامه ای ماکارونی به راحتی تهیه می شود و خوشمزه است. شما حتی نمی توانید بگویید که در واقع کمی سبک تر از سالاد سنتی پاستا است. به جای استفاده از مقدار زیادی سس مایونز (حتی اگر آن را دوست داشته باشم!) ، از مخلوطی از ماست یونانی و سس مایونز استفاده می کنم تا غنی تر ، لطیف تر و کمی سالم تر شود. بنابراین با وجود اینکه سالاد ماکارونی سالم نامیده می شود ، نترسید آن را تغییر دهید و این نسخه را امتحان کنید. من قول می دهم که طعم و مزه شما از شما تشکر خواهد کرد.

سالاد سالم با پاستا

سالاد ماکارونی – نوستالژیک ترین (و یکپارچهسازی با سیستمعامل) ، و من آن را دوست دارم

اگر غذایی وجود دارد که من را به یاد مادر می اندازد ، باید سالاد ماکارونی او باشد. او به این دلیل شناخته شده بود. و تقریباً مجبور بود تقریباً هر بهار / تابستان و حتی پاییز این کار را انجام دهد. همه ما آن را دوست داشتیم. با افزایش سن ، به یاد می آورم که زنده ماندن او را تماشا کردم و مقدار زیادی سس مایونز و یک شلاق معجزه آسا را ​​در این کاسه بزرگ سالاد ماکارونی دیدم. و به عنوان فردی که همیشه کمی در مورد غذا و بدن من وسواس داشت ، قسم خوردم که آن را نخواهم خورد. من بعد از خواندن اطلاعات تغذیه ای روی برچسب ها فکر کردم خیلی چاق کننده است. اما ، من برای سالاد ماکارونی او تقریباً غیرقابل نفوذ بودم و فقط باید آن را بخورم.

و بسیار خوشحالم که این کار را کردم. مادرم در 26 سالگی فوت کرد و واقعاً دلم برای او و این سالاد ماکارونی تنگ شده است. هرگز فراموش نمی کنم که برای اولین بار من مسئول تهیه سالاد ماکارونی او برای اولین گردهمایی خانوادگی بودم. من هیچ نظری در مورد آشپزی نداشتم ، بنابراین مهارت های برش من ، به عبارت ساده ، باید کار می کرد. و با وجود اینکه دستور العمل او را دنبال کردم ، نتوانستم همان طعم را بدست آورم. من فکر می کنم موضوع بازآفرینی دستور کسی است که دوستش دارید. هر چه که باشد ، طعم یکسان نخواهد بود. بنابراین من درک می کنم که این نسخه متفاوت است ، اما هنوز همه آن خاطرات را زنده می کند و در نوع خود خوشمزه است.

شما چی فکر میکنید؟ آیا تا به حال سعی کرده اید یک دستور غذا را از یکی از عزیزان خود بازسازی کنید یا طعم آن یکسان بوده است (حتی اگر از دستور آنها پیروی کرده باشید)؟

عناصر

مواد تشکیل دهنده

ماکارونی: ستاره نشان می دهد! برای اینکه همه چیز کلاسیک بماند ، سراغ ماکارونی با آرنج بروید. در صورت تمایل از گلوتن یا گندم کامل استفاده کنید.

فلفل: برای رنگ و سنگ زنی و مقدار زیادی ویتامین C! از هر رنگ فلفل دلخواه استفاده کنید.

پیاز قرمز: من عاشق پیاز قرمز اینجا هستم که به مکعب های خیلی کوچک بریده شده است.

کرفس: برای رنگ و سنگ زنی بیشتر

مایونز: برای این طعم خامه ای و طعم من ترجیح می دهم که با روغن آووکادو تهیه شود ، به عنوان مثال ، این یکی از محصولات انتخاب شده است.

ماست یونانی: برای افزودن سالاد ماکارونی به شکل خامه ای و همچنین طعم دادن. ماست کامل یونانی را انتخاب می کنم.

لیمو: برای اسیدیته

عسل: فقط مقدار کمی به تعادل طعم ها کمک می کند.

شوید: من عاشق افزودن شوید به این هستم زیرا شوید خوشمزه است ، در صورت تمایل از شوید یا گیاه تازه دیگری که دوست دارید استفاده کنید.

پیاز سبز: چندین ساقه برای رنگ و عطر بیشتر.

عناصر

چطور انجام دادن

بهترین قسمت این سالاد ساده ماکارونی ممکن است پخت آن آسان باشد. احتمالاً به همین دلیل است که همیشه جزء اصلی کباب و پیک نیک است. همچنین بسیار خوب ماندگار است و در واقع بوی را هنگام نشستن بهبود می بخشد و رایحه ها می توانند ترکیب بیشتری داشته باشند.

ابتدا می خواهید ماکارونی خود را بپزید. یک قابلمه بزرگ آب نمک را به جوش آورده و طبق دستورالعمل روی بسته بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. می توانید یک قطره کوچک روغن زیتون به آن اضافه کنید تا در صورت تمایل به هم نچسبد.

در مرحله بعد ، سبزیجات را خرد کنید. شما یک تاس واقعاً خوب روی همه سبزیجات می خواهید ، بنابراین زمان آن رسیده است که مهارت های خود را در چاقو نشان دهید. آنها را به یک کاسه ماکارونی اضافه کنید. شوید و پیاز سبز را نیز خرد کرده و کنار بگذارید.

سالاد سالم با پاستا

زمان آماده سازی پانسمان است. در یک کاسه کوچک ، ماست یونانی ، سس مایونز ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و هم بزنید. به دلخواه مزه فلفل بزنید.

دوباره در یک کاسه پر کنید

سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب هم بزنید تا یکدست شود. اگر به نظر شما خیلی خشک است ، سس مایونز و ماست یونانی بیشتری اضافه کنید. نکات من را برای نسبت هایی که به دنبال آن هستید مشاهده کنید.

سالاد سالم با پاستا

در آخر شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و مخلوط کنید. قبل از سرو ، حدود 1-2 ساعت در یخچال قرار دهید تا خنک شود. نکات مربوط به نحوه انجام این کار را زودتر ببینید.

سالاد سالم با پاستا

با سالاد ماکارونی چی سرو کنید

سالاد ماکارونی با بسیاری از غذاهای تابستانی ترکیب می شود ، به ویژه با همه چیزهایی که روی کباب پخته می شوند. این دستور العمل های دیگر را بررسی کنید تا بدانید با چه چیزی سرو می شود.

سالاد سالم با پاستا

جایگزینی ها

با انجام هر یک از مبادله های زیر ، این سالاد ماکارونی را سالم کنید.

 • گیاهخواری کنید: از سس مایونز گیاهی و ماست غیر یونانی استفاده کنید. من فکر نمی کنم ماست نارگیل در اینجا مفید باشد زیرا طعم نارگیل را به ارمغان می آورد. شاید ماست بدون شیرینی و ساده ، مانند بادام زمینی یا بادام ، مفید باشد ، اما اولین انتخاب من سس مایونز وگان است.
 • فاقد گلوتن: از هرگونه ماکارونی بدون گلوتن استفاده کنید ، من از ذرت در اینجا استفاده کردم.
 • بدون لبنیات: ماست یونانی را حذف کرده و به جای آن از همه سس مایونز استفاده کنید.
 • بدون عسل: در عوض از شیرین کننده دیگری استفاده کنید ، این مقدار کمی است ، شما آن را نمی چشید ، فقط به تعادل طعم ها کمک می کند.
 • شوید: اگر شوید را دوست ندارید یا آن را ندارید ، آن را به گیاه دیگری مانند جعفری تغییر دهید یا آن را حذف کنید.
 • پروتئین بیشتر: به این سالاد ماکارونی سالم تخم مرغ یا ماهی تن آب پز خرد شده اضافه کنید.

نکات ذخیره سازی

تا 5-6 روز در یخچال نگهداری می شود.

با رعایت نکات زیر مطمئن شوید این سالاد ماکارونی سالم بهترین است:

 • ارزش: من معتقدم که 1 قسمت سس مایونز تا 1/2 قسمت ماست یونانی برای این کار بهترین است.
 • بگذارید سرد شود: قبل از سرو اجازه دهید حداقل چند ساعت در یخچال قرار گیرد. این باعث می شود طعم ها با هم ادغام شوند و طعم سالاد ماکارونی را بهبود می بخشد.
 • این کار را از قبل انجام دهید: این یکی از آن سالادهایی است که بهتر می نشیند. می توانید این غذا را یک روز قبل آماده کنید. قبل از سرو ، کمی سس اضافه کنید ، زیرا پانسمان را به راحتی جذب می کند.
 • پانسمان بیشتری درست کنید: هنگامی که پانسمان را جمع آوری می کنید ، به راحتی می توانید کارهای بیشتری انجام دهید تا در صورت نیاز آن را اضافه کنید. کافی است آن را در یک ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.
سالاد سالم با پاستا

آیا سالاد با پاستا مفید است؟

بستگی به این دارد که شما چه چیزی را سالم می دانید. برای من بله ، می تواند یک غذای مفید مفید و لذت بخش باشد. من فکر می کنم این بستگی به مواد مورد استفاده شما نیز دارد. به همین دلیل من مایونز را با روغن آووکادو به جای کلزا ترجیح می دهم زیرا کمتر پردازش می شود و برای سلامتی شما بهتر است.

هرکسی رویکردهای متفاوتی نسبت به سلامت و تغذیه سالم دارد. نسخه من با نسخه دیگران متفاوت خواهد بود. شخصاً سالم بودن به معنای لذت بردن از غذایی است که می خورم. بنابراین اگرچه می توانم با مواد اولیه چند جایگزین انجام دهم ، اما غذا هرگز شکسته نمی شود و هنوز هم طعم خوبی دارد.

اگر نمی توانید روغن آووکادو را با مایونز بخرید یا نمی خواهید بخرید (سلام ، گران است!) ، معمولی استفاده کنید. یا می توانید سس مایونز را خودتان تهیه کنید ، در واقع تهیه آن بسیار آسان است. در هر صورت ، خسته نباشید!

آماده انجام آن هستید؟ به آن برسیم!

اگر این کار را می کنید دستور تهیه سالاد ماکارونی سالم لطفا با من به اشتراک بگذارید برچسب زدن من در اینستاگرام یا نظر و / یا نظر خود را در زیر بگذارید. من واقعاً عاشق دیدن و شنیدن از شما هستم!

این پست حاوی پیوندهای وابسته است ، به این معنی که من می توانم بدون هزینه اضافی کمیسیون کمی دریافت کنم. من فقط محصولات و خدماتی را که شخصاً از آنها استفاده می کنم و دوستشان دارم به اشتراک می گذارم. افشای اینجا.

سالاد ماکارونی سالم

یک سالاد ساده و خوشمزه ماکارونی سالم با ترکیب سس مایونز و ماست یونانی.

عناصر

 • 10
  اونس
  ماکارونی
 • 1/4
  پیاز قرمز
  ریز خرد شده
 • 4
  ساقه ها
  کرفس
  ریز خرد شده
 • 1
  فلفل نارنجی
  ریز خرد شده
 • 1/4
  فنجان
  شوید تازه است
  بریده شده
 • 4
  ساقه ها
  پیاز سبز
  هر دو قطعه سبز و سفید به شیب بریده شده است
 • 2/3
  فنجان
  مایونز
 • 1/3
  فنجان
  ماست یونانی
 • 1 1/2
  هنر
  آب لیمو
 • 1 1/2
  قاشق چایخوری
  عسل خام
 • 1/2
  قاشق چایخوری
  نمک کوشر

دستورالعمل ها

 1. یک قابلمه بزرگ آب نمک را به جوش آورده و طبق دستورالعمل روی بسته بپزید. آبکش کنید و در یک کاسه بزرگ کنار بگذارید. می توانید یک قطره کوچک روغن زیتون به آن اضافه کنید تا در صورت تمایل به هم نچسبد.

 2. سبزیجات را ریز خرد کرده و به کاسه ماکارونی اضافه کنید. شوید و پیاز سبز را نیز خرد کرده و کنار بگذارید.

 3. در یک کاسه کوچک ، سس مایونز ، ماست یونانی ، لیمو ، عسل و نمک را اضافه کرده و هم بزنید. برای طعم دادن ، فلفل تازه را مزه دار کنید. با خیال راحت اینجا پانسمان بیشتری تهیه کنید تا به ماکارونی اضافه کنید. آن را در ظرف جداگانه در یخچال نگهداری کنید.

 4. سس را روی سالاد ماکارونی بریزید و خوب هم بزنید تا یکدست شود.

 5. شوید و پیاز سبز را اضافه کرده و مخلوط کنید. قبل از سرو ، حدود 1-2 ساعت در یخچال قرار دهید تا خنک شود.دیدگاهتان را بنویسید