رژیم لاغری سریع

ساخت اولین خانه پارکور ایرانی در خوزستانایسنا/ خوزستان اولین خانه پارکور ایران با قابلیت برگزاری رویدادهای بین المللی به زودی در خوزستان افتتاح می شود.

هومن خدری رئیس هیئت مدیره فدراسیون های ورزشی خوزستان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران با اشاره به ساخت اولین خانه پارکور ایران در خوزستان و اندیمشک گفت: این مرحله اولین خانه پارکور استاندارد است. در ایران با قابلیت برگزاری مسابقات کشوری و کشوری. یک میدان هیجان انگیز برای ورزشکاران ایجاد می کند.

وی بیان کرد: جمعیت پارکوربازان استان خوزستان زیاد است و دارای عناوین مختلف آسیایی و کشوری و شرکت در برنامه های مختلف کشوری از جمله برنامه عصر جدید هستند که با راه اندازی این پارکور خانه ورزشکاران ما می توانند با انجام این کار از هم اکنون می توانند در شرایط بهتر و ایده آل تمرین کنند.

رئیس هیئت مدیره فدراسیون های ورزشی خوزستان گفت: اولین خانه پارکور ایران در اندیمشک می تواند مسابقات بین المللی برگزار کند.

وی همچنین گفت: خانه پارکور خوزستان در حال آماده سازی است و انشاالله ۲۴ بهمن ماه همزمان با مسابقات جایزه بزرگ جام انقلاب اسلامی با حضور رئیس جمهور ایران پارکور افتتاح می شود.

انتهای پیام

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر