زیرساخت های استان واسط عراق نسبت به سال های گذشته تغییر کرده استایسنا/ ایلام استاندار ایلام گفت: سکوها و زیرساخت های کشور دوست و برادر عراق و استان واسط برای تردد زائران نسبت به دو سال قبل کاملا متفاوت و متحول است.

به گزارش خبرگزاری اسلامی (ایسنا)، به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری ایلام، دکتر حسن بهرام نیا در پایان جلسه مشترک با فرماندار واسط عراق از دکتر جمیل المیاحی فرماندار واسط قدردانی کرد. ، برای ارائه خدمات به بازدیدکنندگان ایرانی. دکتر الصادق سفیر جمهوری اسلامی ایران ضمن فراهم کردن زمینه برای این دیدار و حضور در این دیدار گفت: خوشبختانه جلسه امروز جلسه بسیار خوب و دلنشینی بود و مشکلات زائران منتظر را برطرف کرد. دو سال بی صبرانه برای زیارت حرم.

استاندار ایلام با اشاره به رفع بسیاری از مشکلات قبلی در این جلسه، افزود: الحمدلله سکوها و زیرساخت های کشور برادر عراق و استانداری واسط برای تردد زائران کاملا متفاوت و متحول شده است. آنها دو سال پیش. [از قبیل چهار خطه شدن مسیر، مجهز شدن پایانه زرباطیه، تمهیدات در حوزه بهداشت، رفاه و آسایش زوار و …] به گونه ای که زائران عزیز نسبت به سال های گذشته دچار مشکلات کمتری شوند و این نوید حضور پرشور و بی دغدغه زائران را در اربعین آینده می دهد و این جای تقدیر و تشکر دارد.

دکتر اشاره کرد. بهرامنه با اشاره به اینکه در برخی موارد زائران در مرزهای زربطیه با مشکل آب و برق مواجه می شوند، گفت: آمادگی داریم با تامین انشعاب آب و همچنین برق مشکل زائران این منطقه را برطرف کنیم.

وی افزود: تمامی امکانات مورد نیاز زائران امروز در فرمانداری واسط فراهم شده است به طوری که حال و هوای فرمانداری واسط در حوزه اربعین شده است.

وی در پایان با تشکر از مهمان نوازی استاندار ایلام از استاندار واسط عراق گفت: این جلسه به منظور تسهیل در تردد زائران اباعبدالله الحسین (علیه السلام) در ایام اربعین برگزار شد. . نتایج برای دو استان و دو کشور بسیار خوب و مثبت بود

انتهای پیام