زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست ها با لورا شنفلد


در اینجا یادداشت های قسمت 337 از “زنان سیر” آمده است. هر سه شنبه حتما قسمت جدید را ببینید و برای اشتراک به Apple Podcasts یا Stitcher بروید!

برای گذاشتن بازخورد در پادکست (سلام!) ، پیوند را دنبال کنید: https://coconutsandkettlebells.com/review

در این قسمت ، نوئل و لورا شنفلد درباره زنان در تجارت ، رشد تجارت آنلاین و غلبه بر شکست ها بحث می کنند.

آیا سوالی هست که دوست دارید به آن پاسخ دهید؟ به ایمیل ما در [email protected]

10 درصد از وجوهی که ما از حامیان مالی دریافت می کنیم مستقیماً به یک خیریه شریک ، Thistle Farms اهدا می شود – جایی که زنانی که سوء استفاده ، سوء مصرف مواد ، قاچاق و فحشا را تجربه کرده اند از طریق برنامه های اسکان ، درمان ، آموزش و فرصت های شغلی کمک و حمایت دریافت می کنند. از آنجا که ما هزینه بارگیری را پرداخت می کنیم ، شما با بارگیری پادکست ما هر هفته از Thistle Farms به طور فعال پشتیبانی می کنید.

تم ها!

[06:09] زنان در تجارت ، رشد مشاغل آنلاین و غلبه بر شکست ها با لورا شنفلد

وب سایت نوئل: https://coconutsandkettlebells.com

وب سایت استفانی: http://healthtoempower.com

کتاب نارگیل و وزن ما را بخرید

گروه سلامت اجتماعی زنان پرستار

Breadsrsly.com (از کد استفاده کنید: غذای خوب با 10 off تخفیف سفارش شما)

LMNT

Lauraschoenfeldrd.com

Lauraschoenfeld.com

لورا را در اینستاگرام دنبال کنید

تبلیغات موفقیت آمیز

دانه بندی

نان SRSLY

بگذارید در مورد بهترین نان ترش روی کره زمین به شما بگویم. ماهها منتظر این نان بودم.

این نان SRSLY است.

علاوه بر این که آنها حاوی گلوتن نیستند و باعث ایجاد حساسیت نمی شوند ، تمام محصولات آنها بدون شکر تصفیه شده ، برای تغذیه بهتر تخمیر شده و با حداقل مواد اولیه تهیه می شوند.

همه شما شنیده اید که من در مورد آماده سازی دانه مناسب صحبت می کنم و اینکه چگونه برنج را قبل از پختن خیس می کنم تا دانه ای که در آن کاشته شده است را فریب دهم تا برخی از مواد مغذی موجود در آن آزاد شود. با نان SRSLY آنها فرایند طولانی تخمیر وحشی دارند که همین کار را انجام می دهد ، و نتیجه نان خوشمزه ای است که برای روده مفید است و شما را از درون تغذیه می کند.

آنها پرفروش ترین نان ترش کلاسیک ، نان دارچین با کشمش ، ساندویچ و رول خمیر ترش را دارند-همه بدون گواهینامه فاقد گلوتن و ساخته شده در یک اتاق مخصوص بدون گلوتن.

این ساندویچ کامل است.

برای ثبت سفارش و دریافت خمیر ترش نان بدون گلوتن SRSLY بدون گلوتن ، به breadsrsly.com مراجعه کنید و از کد اشباع شده با 10 of سفارش خود استفاده کنید.

LMNT

این پادکست توسط LMNT حمایت می شود! LMNT افزودنی هایی برای جایگزینی الکترولیت ایجاد می کند. شما فقط یک کیسه تکمیلی LMNT بردارید ، آن را با آب مخلوط کرده و بنوشید! مطلقاً هیچ قند ، گلوتن ، پرکننده ، مواد مصنوعی وجود ندارد و این دیرینه شناسی است.

بنیانگذار LMNT در واقع راب ولف است ، که ما در قسمت 311 پوند با او مصاحبه کردیم ، بنابراین می دانید که مواد تشکیل دهنده جامد هستند و به خوبی مورد تحقیق و توسعه قرار گرفته است.

برای گرفتن a بسته نمونه رایگان LMNT ، به drinkLMNT.com/wellfed، تنها کاری که باید انجام دهید این است که هزینه حمل و نقل را بپردازید. ارزشش را دارد و مطمئناً آن را امتحان خواهید کرد! این drinkLMNT.com/wellfed است. روی “دریافت خود” کلیک کنید و سپس بسته های خود را بگیرید تا در دست داشته باشید!دیدگاهتان را بنویسید