زمستان بیت کوین چقدر طول خواهد کشید؟یک تحلیلگر بازار می گوید با ورود سرمایه گذاران به بازار، زمستان کریپتو ممکن است به پایان برسد.

به گزارش ایسنا و به نقل از کوین، ادوارد مویا، تحلیلگر ارشد بازار FX در Oanda گفت: ممکن است زمستان کریپتو به پایان رسیده باشد زیرا علیرغم اخبار بد اخیر در بازار، برخی از سرمایه گذاران ارز دیجیتال شروع به خرید بیت کوین (BTC) کرده اند. و سایر ارزهای دیجیتال.

من معتقدم که سهام بیشتری از سهامداران به بازار کریپتو نقل مکان کرده اند و موقعیت های بیشتری را در بازار ایجاد کرده اند، بنابراین این احتمال وجود دارد که زمستان کریپتو به پایان رسیده است.

پس از سقوط بازار در هفته گذشته، او اظهار داشت که امید به بهبود فوری قیمت بیت کوین، سقوط بازار در اوایل سال جاری را از بین برده است.

تحلیلگران شرکت تحقیقاتی کریپتو دلفی دیجیتال در گزارشی نوشتند که اگر بیت کوین از الگوی چرخه های قیمتی گذشته پیروی کند، ممکن است تا ۱۰۰۰۰ دلار کاهش یابد و در نهایت افزایش یابد.

ارزهای دیجیتال ممکن است در چند ماه آینده از موج های متلاطم خارج نشوند، اما اگر ریسک پذیری بیت کوین به رشد خود ادامه دهد، می توانیم شاهد رشد واقعی و ارسال ارز دیجیتال بسیار بالاتر باشیم.

اظهارات مویا قبل از سمینار اقتصادی فدرال رزرو در جکسون هول، وایومینگ، جایی که انتظار می‌رود جروم پاول، رئیس فدرال رزرو در روز جمعه با تورم مقابله کند، بیان می‌شود.

به دنبال اظهارات پاول، بسیاری در وال استریت، به ویژه صندوق های تامینی، پیش بینی می کنند که به بازار سهام آسیب وارد شود، که می تواند نشانه افزایش بعدی نرخ باشد، و مویا معتقد است که این به نوبه خود می تواند بر ارزهای دیجیتال تأثیر بگذارد.

ارزش کل بازار جهانی ارزهای دیجیتال در حال حاضر ۱.۰۲ تریلیون دلار تخمین زده می شود که ۰.۵۳ درصد کمتر از روز گذشته است. در حال حاضر ۳۹.۸۱ درصد از کل بازار ارزهای دیجیتال متعلق به بیت کوین است که در یک روز ۰.۰۴ درصد کاهش یافته است.

حجم کل بازار ارزهای دیجیتال طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۰.۴۲ میلیارد دلار بوده که نشان دهنده کاهش ۰.۳۳ درصدی است. حجم کل بودجه غیرمتمرکز در حال حاضر ۵.۳۵ میلیارد دلار است که ۷.۵۹ درصد از حجم کل بازار ارزهای دیجیتال را در یک دوره ۲۴ ساعته تشکیل می دهد. حجم تمام استیبل کوین‌ها در حال حاضر ۶۴.۳۰ میلیارد دلار است که ۹۱.۳۰ درصد از کل حجم بازار ارزهای دیجیتال ۲۴ ساعته است.

به‌روزرسانی قیمت ارزهای دیجیتال (تا ساعت ۰۷:۳۴ صبح به وقت شرقی)

این دسته شامل تغییرات قیمت برای ۱۰ ارز دیجیتال بزرگ بر اساس ارزش بازار است.

۱- بیت کوین

قیمت: ۲۱ هزار و ۲۱۳.۳۰ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۹ درصد کاهش

تغییر قیمت در هفته گذشته: ۰.۶۵ درصد کاهش

۲- اتریوم

قیمت: ۱۶۱۳.۰۲ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: کاهش ۰.۷۹%

تغییر قیمت در هفته گذشته: ۰.۸۱ درصد کاهش

۳- کبک

قیمت: یک دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۰% افزایش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۱ درصد افزایش

۴- ملکه ما

قیمت: ۰.۹۹۹۹ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۰۱% کاهش

تغییر قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۰% کاهش

۵- سکه بایننس

قیمت: ۲۹۶.۰۶ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۱۰ درصد کاهش

تغییر قیمت در هفته گذشته: ۰.۸۷ درصد کاهش

۶- کاردانو

قیمت: ۰.۴۵۴۹ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۷ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: کاهش ۱.۱۷٪

۷- ریپل

قیمت: ۰.۳۳۹۸ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۴۰ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته ۰.۲۹ درصد کاهش یافت.

۸- سولانا

قیمت: ۳۴.۵۲ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۱.۳۱ درصد کاهش

تغییر قیمت در هفته گذشته: ۲.۶۲ درصد کاهش

۹ – دوج کوین

قیمت: ۰.۰۶۷۳۸ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۳۵ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۲.۱۰ درصد کاهش

۱۰- نقطه پولکا

قیمت: ۷.۴۵ دلار

تغییر قیمت در ۲۴ ساعت گذشته: ۰.۹۵ درصد کاهش

تغییرات قیمت در هفته گذشته: ۰.۰۶ درصد افزایش

انتهای پیام