زمان اجرای طرح ترافیک ۱ ساعت افزایش می یابد / امکان ایجاد تغییرات در طرح در صورت بازخورد منفیرئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بیان اینکه طرح جدید ترافیک تهران با یک ساعت افزایش نسبت به گذشته اجرا می شود، گفت: از این طرح بازخورد دریافت می شود و در صورت نیاز تغییرات بعدی نیز انجام می شود. در اجرای طرح ترافیک بر اساس مشاهدات صورت گرفته است.

سردار محمدحسین حمیدی در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران. وی در پاسخ به سوالی مبنی بر نظر پلیس درباره تغییر زمان اجرای طرح ترافیک در تهران گفت: همانطور که قبلا اعلام شده بود با مصوبه شورای ترافیک شهر تهران زمان اجرای طرح ترافیک تعیین شد. از ۱ مهر تغییر کرده و از ساعت ۶:۳۰ صبح الی ۱۸:۳۰ خواهد بود. ساعات و محدوده طرح ترافیک جدید توافق و تصویب شده است و هیچ برنامه ای برای ایجاد تغییر در ساعات طرح ترافیک نداریم.

وی با بیان اینکه یک ساعت به زمان اجرای طرح ترافیک اضافه شد، گفت: تنها تغییر نسبت به تابستان این است که زمان تکمیل طرح ترافیک از ساعت پنج تا شش عصر است. این در حالی است که در گذشته و قبل از شیوع ویروس کرونا، زمان اجرای این طرح تا هفت شب بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره احتمال تغییرات بیشتر در طرح ترافیک پایتخت تصریح کرد: با توجه به اینکه هنوز بازخوردی درباره طرح ترافیک جدید دریافت نشده است، جمع آوری نظرات و در صورت دریافت بازخورد منفی ضروری است. پس از بررسی اطلاعات فضا بازگشایی می شود و تصمیم گیری مجدد و بررسی طرح ترافیک.

اخبار پیشنهادی:

تغییر زمان اجرای طرح ترافیک تهران از اول مهر

آن طور که حمیدی درباره تغییر محدوده طرح ترافیک گفت: هنوز تصمیمی در این خصوص گرفته نشده است، این کار نیاز به کار تخصصی و بررسی های فراوان دارد.

انتهای پیام